حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

دانلود کتاب فیزیولوژی گایتون

دانلود کتاب فیزیولوژی گایتون ۲۰۱۶

دانلود کتاب فیزیولوژی گایتون و هال

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال (Guyton & Hall, textbook of Medical Physiology) مهمترین مرجع فیزیولوژی برای تمامی دانشجویان رشته های پزشکی و زیست شناسی است و جزو منابع آزمونهای کارشناسی ارشد علوم پزشکی و آزمون جامع علوم پایه می باشد. این کتاب برای اولین بار در سال ۱۹۵۶ توسط آرتور گایتون نوشته شده است. پروفسور آرتور گایتون در سوم آوریل ۲۰۰۳ طی تصادف اتوموبیل در گذشت و کار ویرایش ۱۲ این کتاب را پروفسور جان هال انجام داده اند. اهمیت کتاب گایتون و هال در ارایه‌ی دقیق دیدگاه‌های تشخیصی، درمانی و مباحث پایه پزشکی است. این کتاب یکی از منابع مهم علوم پزشکی و زیستی در بیش‌تر دانشگاه‌های مهم دنیاست و در بسیاری از دانشگاه‌های ایران تدریس می‌شود. سهولت یادگیری مفاهیم که به صورت خلاصه ارایه شده‌اند، توجه ویژه به اصول فیزیولوژی و ارایه‌ی مطالب در بخش‌هایی مجزا، از ویژگی‌هایی است که به مخاطب در درک بهتر مفاهیم کمک می‌کند.

برای دانلود کتاب فیزیولوژی گایتون 2016 روی لینک زیر کلیک کنید

کتاب فیزیولوژی گایتون 2016 جلد اول

فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال ۲۰۱۶ جلد اول

جلد اول فیزیولوژی گایتون 2016 ترجمه دکتر علی پور معتمد و همکاران انتشارات: ابن سینا.برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب می توانید روی عکس کتاب کلیک کنید.

کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2016 جلد دوم

فیزیولوژی پزشکی گایتون و هال ۲۰۱۶ جلد دوم

جلد دوم فیزیولوژی گایتون 2016 ترجمه دکتر علی پور معتمد و همکاران انتشارات: ابن سینا.برای مشاهده اطلاعات کامل کتاب می توانید روی عکس کتاب کلیک کنید.

مروری بر فیزیرولوژی گایتون و هال

مروری بر فیزیرولوژی گایتون و هال

کتاب مروری بر فیزیرولوژی گایتون و هال را برای افزایش مهارت تجزیه و تحلیل مطالب علمی بسیار توصیه میکنیم .افزایش توان آنالیز دروسی مانند فیزیولوژی ، فارماکولوژی و پاتولوژی که در این سوالات مورد تأکید قرار گرفته است

ارسال دیدگاه