منابع زبان ارشد وزارت بهداشت – کتاب زبان ارشد علوم پزشکی

کتاب تست زبان ارشد وزارت بهداشت

کتاب تست زبان ارشد وزارت بهداشت شامل مجموعه سوالات زبان ارشد سنوات گذشته رشته‌های علوم پزشکی است که توسط نویسندگان مختلف در یک کتاب گردآوری و تالیف است. شاید بتوان گفت گردآوری کتاب‌های تست در مقایسه با کتب ترجمه و یا درسنامه‌ها خیلی ساده تره ولی اهمیت کتب تست از جایی شروع میشه که در کنار پاسخ کلیدی سوالات، نویسنده پا را فراتر گذاشته و نکات کنکوری، پاسخنامه تشریحی، علت نادرست بودن گزینه ها، تله های تست زنی و هرآنچه که برای موفقیت داوطلب کنکور نیاز هست رو در کتاب ارائه بده.

شناخت کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت و تکنیک‌های تست زنی زبان انگلیسی، قطعا تاثیرات مهم و زیادی در رتبه داوطلبان خواهد داشت. یادگیری روش‌های تست زنی کنکور قطعا با یادگیری مفاهیم و گرامر زبان تفاوت دارد. برای دست‌یابی به بهترین نتایج در کنکور، علاوه بر نحوه مطالعه زبان ارشد وزارت بهداشت، روش‌های یادگیری دروس و لغات انگلیسی، مهارت‌های تست زنی بخش مهمی از آمادگی برای آزمون‌های ورودی می‌باشد. به همین دلیل بهتر است از اهمیت تست زنی و نقش پررنگی که در موفقیت شما خواهد داشت، غافل نشوید.

بهترین کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت

می‌توان گفت بهترین کتاب زبان ارشد وزارت بهداشت قطعا توجه ویژه و خاصی به همه ابعاد آموزشی زبان انگلیسی دارد. از جمله مواردی که در تهیه کتاب زبان ارشد پرستاری، مامایی و سایر رشته‌های علوم پزشکی باید به آن توجه داشت نگاه جامع به همه سطوح آموزش زبان از جمله گرامر، درک مطلب و لغات می‌باشد.

درس زبان پیوستگی زنجیرواری میان ساختار کلی آن دارد و هرگونه کاستی در هر یک از این بخش‌ها سبب می‌شود آن انتظاری که از یک کتاب آموزشی و تست زبان می‌رود برآورده نشود. از این رو باید در انتخاب کتاب تست دقت بسیاری را بعمل آورد تا حیاتی ترین بخش از آمادگی و مرور در این درس به بهترین شکل کامل شود.

کتاب iqb زبان ارشد وزارت بهداشت

کتاب iqb زبان انگلیسی دکتر خلیلی شامل مجموعه سوالات کنکور زبان ارشد وزارت بهداشت به همراه پاسخ کاملا تشریحی است؛ این کتاب یکی از بهترین و کامل ترین مجموعه‌ سوالات زبان کنکور است که جایگاه مناسبی بین داوطلبین کنکور وزارت بهداشت دارد. یکی از ویژگی های مهم این کتاب این است که علاوه بر تعیین پاسخ صحیح، علت نادرست بودن سایر گزینه‌ها نیز آمده است. همچنین در پاسخ هر سوال، نکاتی مرتبط با آن بیان شده که به شما در پاسخ‌گویی به سوالات مشابه کمک می‌کند.

نقاط قوت کتاب

ارائه پاسخنامه تشریحی به همراه سوالات
علت نادرست بودن برخی پاسخ‌های گمراه کننده
توصیه‌هایی برای درک بهتر سوال و پاسخگویی به آن‌ها در قسمت پاسخنامه
روش مطالعه صحیح کتاب iqb زبان از نظر نویسنده
ترتیب و چیدمان سوالات دقیقا شبیه همان چیزی که در کنکور آورده شده‌اند
در کنار معنی پاسخ، معنی لغاتی که در سایر گزینه‌ها نیز استفاده شده‌اند برای داوطلب آورده شده است
نوشتن مترادف لغات در کنار هر لغت استفاده شده در کتاب
در قسمت پاسخ تشریحی در این کتاب بخشی با عنوان confusing words یا لغات گیج کننده وجود دارد که کلمه‌های متفاوت این چنینی را به‌نحوی به کاربر ارائه می‌کند که در ذهن بماند
لغات مهم بخش passage در قالب جدول بیان شده‌اند و معنی آن‌ها نیز کنار آن‌ها نوشته شده است

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب تست iqb زبان ارشد وزارت بهداشت همراه با پاسخنامه تشریحی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست زبان

جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی

کتاب جعبه سیاه زبان ارشد علوم پزشکی مشتمل بر سه بخش کلی شامل درسنامه ها، تست های سنوات قبل و تشریح و تحلیل آنها می باشد. در بخش اول درسنامه لغت آمده که در آن در مورد تکنیک های معنی یابی به تفصیل بحث شده است و پس از هر تکنیک تست هایی از کنکورهای سنوات قبل به عنوان شاهد ذکر گردیده است. در بخش دوم ابتدا به تیپ شناسی سوالات درک مطلب پرداخته شده، سپس 13 مهارت پاسخگویی به سوالات درک مطلب به همراه نمونه تست های سنوات قبل ذکر گردیده است.

در بخش سوم کتاب تست جعبه سیاه زبان ارشد وزارت بهداشت خلاصه نکات گرامری آمده است که می‌تواند در فهم جمالت تست های لغت و درک مطلب بسیار مفید فایده باشد. در بخش انتهایی این کتاب تست های سنوات قبل ذکر گردیده است. ابتدای تست های درک مطلب و لغت، جداولی از لغات جدید موجود در متن، جملات و گزینه ها آورده شده است.

ویژگی های بارز کتاب جعبه سیاه زبان وزارت بهداشت

سوال های آزمون کارشناسی ارشد از سال 84 تاکنون
ارائه پاسخ های تحلیلی و جامع و نقد سوالات مبهم
استفاده از بروزترین منابع کنکور کارشناسی ارشد برای پاسخ به سوالات

در این کتاب موضوعات بیهوده بسط داده نشده‌اند و تا جای ممکن نکات مهم ارائه شده‌اند

ارائه تکنیک‌هایی جذاب برای پاسخ گویی به سوالات لغات و درک مطلب

مشخص کردن تعداد سوالاتی که از بخش‌های مختلف آمده است برای تقسیم بندی بهتر زمان داوطلب

صفحه آرایی زیبا و استفاده از علائم گرافیکی برای ارتباط بهتر با خواننده

صفحه آرایی مناسب علاوه بر زیبایی، باعث کاهش حجم کتاب شده شده است

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب جعبه سیاه زبان انگلیسی وزارت بهداشت سنا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست زبان

راهنمای جامع زبان ارشد علوم پزشکی مهاجرنیا

شاید معرفی کتاب راهنمای جامع زبان انگلیسی کارشناسی ارشد علوم پزشکی دکتر مهاجرنیا در مقاله بهترین کتاب تست زبان ارشد وزارت بهداشت کمی دور از انتظار باشد ولی باید یادآوری کنم کتاب زبان مهاجرنیا علاوه بر درسنامه در قسمت پایانی کتاب، سوالات آزمون زبان وزارت بهداشت از سال های 91 به بعد را هم شامل می‌شود.

دلیل اینکه توی این مقاله کتاب مهاجرنیا معرفی شد این بود که بعضی از دانشجوها ترجیح میدن همون سوالات 10 سال اخیر زبان رو مطالعه کنن و زمان کافی برای مطالعه بیشتر ندارن و از طرفی هم درسنامه این کتاب هم درکنار سوالات بسیار کاربردی هست.

نقاط قوت کتاب مهاجرنیا

ارائه پاسخنامه تشریحی و استدلالی روان و قابل فهم از سال 91 تاکنون

تکنیک‌های طلائی پاسخگویی به سوالات لغت

آموزش سریع ترجمه متن به روش مقایسه‌ای

گرامر و ساختارهای ضروری ویژه آزمون ارشد

ترجمه خط به خط تمامی متن‌ها و سوالات

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب جامع زبان ارشد وزارت بهداشت مهاجرنیا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
زبان مهاجرنیا

درسنامه جامع زبان ارشد امیر لزگی

درسنامه زبان ارشد علوم پزشکی امیر لزگی مطابق با منابع جدید و نمونه سوالات آزمون وزارت بهداشت با تکیه بر مهارتهای لغات و درک مطلب تافل به طریق انحصاری مشتمل بر دو بخش تالیف شده است که به ادعای اساتید دانشگاهی و داوطلبان رتبه اول سالهای گذشته توانسته به تنهایی منبع کاملی برای آماده سازی داوطلبان کنکور کارشناسی ارشد رشته های وزرات بهداشت باشد.

کتاب زبان لزگی شامل سوالات زبان وزارت بهداشت از سال 94 تا آخرین دوره می‌باشد و در آن از پاسخ‌های تشریحی استفاده شده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید درسنامه جامع زبان ارشد وزارت بهداشت دکتر امیر لزگی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
زبان لزگی

کتاب etc زبان انگلیسی

کتاب etc زبان انگلیسی شامل مجموعه آزمون های ارشد علوم پزشکی زبان، برای دانشجویان کارشناسی ارشد و دکتری قابل استفاده می باشد. از نقاط قوت این کتاب میتوان به ارائه ترجمه تمام متون سوالات بطور کامل اشاره کرد. همچنین ایجاد خانه‌هایی برای تست زنی که کاربر می‌تواند در این قسمت تست را بزند و سپس پاسخ خود را با کلید ارائه شده مقایسه نماید. این امر شما را از داشتن یک دفترچه همراه برای تست زنی بی‌نیاز می‌کند.

ویژگی های بارز کتاب etc زبان انگلیسی

قالب طبقه بندی سال به سال برای درس زبان انگلیسی
تمام متون سوالات، گرامرها و گزینه ها دارای ترجمه هستند.
جامع به زبانی سلیس و با حجمی منطقی
تمام سوالات دارای پاسخ کلیدی
قابل استفاده برای تمامی آزمون های کارشناسی ارشد گروه علوم پزشکی

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب تست etc زبان انگلیسی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست زبان

فلش کارت های زبان مهاجرنیا

فلش کارت های زبان مهاجرنیا که یکی از محصولات پکیج زبان مهاجرنیا است که برای کلیه داوطلبین آزمون های ارشد وزارت بهداشت رشته های علوم پزشکی مناسب است. اگرچه هندبوک مهاجرنیا یک منبع جامع هست و لغات لازم برای زبان ارشد وزارت بهداشت و وزارت علوم را پوشش می‌دهد اما فلش کارت های زبان چندتا مزیت دارن: تمام کالوکیت‌های مهم رو شامل میشه، اینکه چه کلماتی با چه کلماتی بکار میروند و اکثر تست های لغات بر این مبنا طرح می شوند.

کلمات دو یا سه معنایی معنایی رو معرفی میکنه. کلمات در قالب تصویر که کمک شایانی به حفظ کلمات میکنه. نهایتا مجموعه کاملی از اصطلاحات بکار رفته در کنکور ارشد در قالب حداقل دو مثال. در فلش کارت های زبان مهاجرنیا به صدها نکته کنکوری بسیار مهم اشاره و تاکید شده که در صورت  مطالعه دقیق اونها  قطعا تو جلسه کنکور ارشد وزارت بهداشت جلوی اشتباه حتمی شما رو خواهد گرفت.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید فلش کارت های زبان مهاجرنیا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
فلش کارت زبان
سایر کتاب‌های زبان وزارت بهداشت
کتاب agk زبان ویرایش جدید کتاب iqb زبان انگلیسی دکتر خلیلی

agk زبان انگلیسی (IQB زبان)

539,100 تومان
5
iqb زبان عمومی و تخصصی

IQB زبان عمومی و تخصصی وزارت علوم

324,000 تومان
کتاب تافل دکتری رضا خیرآبادی

کتاب تافل دکتری رضا خیرآبادی

396,000 تومان
کتاب جامع طلایی آزمون EPT

کتاب جامع طلایی آزمون EPT

342,000 تومان
فرهنگ اختصارات پزشکی بیلیر 2024

فرهنگ اختصارات پزشکی بیلیر 2024

144,000 تومان
کتاب LWL زبان انگلیسی

کتاب lwl زبان ارشد حیدرنیا

378,000 تومان
کتاب 4000 واژه حیدرنیا

4000 واژه پرکاربرد انگلیسی حیدرنیا

350,000 تومان
کتاب جامع تافل لانگمن خیرآبادی

کتاب جامع تافل لانگمن خیرآبادی

436,500 تومان
درسنامه جامع آیلتس لزگی

درسنامه جامع آیلتس لزگی جلد اول

350,100 تومان
دیدگاه کاربران
14 دیدگاه
 • مدیر کتاب روز ۵ آذر ۱۴۰۲ / ۱۰:۰۴

  سلام وقت بخیر. تا اواخر این هفته موجود میشه و میتونید سفارش رو ثبت کنید

 • میترا ۴ آذر ۱۴۰۲ / ۱۹:۴۷

  سلام وفت بخیر
  ببخشید فلش کارتهای چاپ جدید مهاجرنیا رو کی موجود می کنید؟
  من میخوام بصورت پکیج بگیرم، اما فقط کتاب و هندبوکش موجود بود😐

 • محمد ۱ مرداد ۱۴۰۱ / ۱۱:۴۹

  پکیج مهاجرنیا رو من از سایت خوبتون تهیه کردم واقعا آموزش دقیق مهارتهای درک مطلب و پاسخنامه استدلالی و تشریحی کاملی داره البته من کتاب رضویان رو هم دارم اونم کتاب خوبیه
  در کل ممنون از سایت خوبتون و تعهد کاریتون و ارسال سریع

 • علی کرمی ۱۴ تیر ۱۴۰۱ / ۰۴:۵۲

  سلام .کتاب تست مناسب برای ۱۰۰ زدن زبان چیه؟ مرسی

 • مدیر کتاب روز ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۲:۰۵

  سلام ممنون از نظر شما، چشم کتاب بررسی میشه و در صورت صحت توی مقاله درج خواهد شد

 • saleh.faezy ۱۸ فروردین ۱۴۰۱ / ۱۶:۴۴

  با سلام و تشکر بابت تحلیل‌های منصفانه و بسیار خوبتون
  فقط یک نکته رو لطفاً اصلاح کنید که بقیه مانند من دچار اشتباه نشوند و آن اینکه کتاب جعبه‌سیاه هیچ تحلیل و پاسخ استدلالی برای سوالات درک مطلب ندارد، فقط پاسخ های صحیح را رنگی کرده است. یعنی فقط پاسخنامه کلیدی دارد و هیچ تحلیل و یا تشریحی برای سوالات درک مطلب ارائه نکرده است.
  البته کتاب جعبه سیاه کتاب خوبی است ولی اطلاعات ارائه شده برای افرادی که قصد خرید سایت خوب شما رو دارند باید دقیق باشد که خدایی نکرده پول دانشجو ضایع نشود🌹

 • مدیر کتاب روز ۷ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۲

  کتاب زبان ارشد پرستاری و مامایی دقیقا همین لیستی هست که معرفی شده! پیشنهاد میکنم مطالب این صفحه رو یکبار مطالعه کنید و با توجه به شرایط خودتون کتاب مناسب رو انتخاب کنید. موفق باشید

 • مدیر کتاب روز ۷ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۳۰

  سلام. بله جعبه سیاه زبان یه بخشی رو به گرامر اختصاص داده و تا حدود زیادی نیاز دانشجو رو برطرف میکنه. ولی اگه پایه خیلی ضعیفی دارید و فرصت مطالعه هم دارید بهتره از کتاب های همچون صفر تا صد زبان و کتاب لزگی در کنار کتاب تست استفاده کنید.

 • مدیر کتاب روز ۷ بهمن ۱۴۰۰ / ۱۵:۲۵

  سلام وقت بخیر. بله این کتاب برای شرکت در آزمون کلیه رشته های علوم پزشکی قابل استفاده است. ولی اگه قصد مطالعه لغات و اصلاحات تخصصی رشته مامایی رو دارید کتاب های مناسب تری هم وجود داره

 • مبینا ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۱

  واسه رشته مامایی هم میشه از کتاب مهاجرنیا استفاده کرد؟ یا باید زبان تخصصی مامایی تهیه کنم؟

 • علی نورایی ۱۵ دی ۱۴۰۰ / ۰۲:۱۹

  من تو یه سایت دیگه خوندم اگه جعبه سیاه زبان رو بگیریم دیگه نیازی به خرید کتاب مکمل برای درسنامه و گرامر نداریم! نظر شما چیه؟تایید میکنید

 • مدیر کتاب روز ۵ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۰۰

  سلام. به زودی کتاب لزگی هم اضافه میشه

 • Hatam ۴ دی ۱۴۰۰ / ۰۴:۳۰

  چرا در مورد کتاب لزگی چیزی ننوشتین. من بین لزگی و مهاجرنیا نمیدونم کدوم رو انتخاب کنم

 • فاطمه ۱۹ آبان ۱۴۰۰ / ۲۲:۴۹

  سلام. کتاب زبان مناسب برای ارشد پرستاری کدومه؟ من امسال کنکور دارم و شاغل هم هستم. راهنمایی کنید لطفا

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *