کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 فارسی

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 بهترین ترجمه فارسی
فیزیولوژی گایتون حوری سپهری جلد اول

فیزیولوژی گایتون حائری روحانی

240,000 تومان
فیزیولوژی گایتون فرخ شادان جلد اول

فیزیولوژی گایتون شادان جلد اول

204,000 تومان | 225,000 تومان
فیزیولوژی گایتون دکتر نیاورانی جلد اول

فیزیولوژی گایتون دکتر نیاورانی

104,000 تومان | 448,000 تومان
کتاب فیزیولوژی گایتون 2021

فیزیولوژی گایتون دکتر نجفی

212,500 تومان
کتاب فیزیولوژی گایتون دکتر ابوالفضل ارجمند

فیزیولوژی گایتون دکتر ارجمند

134,100 تومان | 314,100 تومان
کتاب فیزیولوژی گایتون اصغر قاسمی

فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی

208,000 تومان | 224,000 تومان
فیزیولوژی گایتون حائری روحانی

فیزیولوژی گایتون حائری روحانی

480,000 تومان
فیزیولوژی گایتون فرخ شادان جلد دوم

فیزیولوژی گایتون شادان جلد دوم

216,000 تومان | 225,000 تومان
کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه فرخ شادان

فیزیولوژی گایتون فرخ شادان

432,000 تومان | 450,000 تومان

فیزیولوژی گایتون پروین بابایی

270,000 تومان

کتاب فیزیولوژی گایتون 2021 ترجمه فارسی کتابی که نام آن برای تمامی دانشجویان رشته علوم پزشکی آشناست و حتما در طول دوره تحصیل با اون سر و کار خواهند داشت. به دلیل آن که هر یک از دانشجویان رشته‌های پزشکی نیاز دارند این کتاب را از همان ترم‌های ابتدایی تهیه کرده و همواره به همراه داشته باشند.

همچنین اهمیت کتاب فیزیولوژی گایتون از این جهت بالاست که نه تنها دانشجویان رشته پزشکی بلکه دانشجویان رشته مامایی و پرستاری و همچنین افرادی که علاقمندند اصول و مباحث پایه فیزیولوژی انسانی را فراگیرند، ضروری و بسیار مفید خواهد بود. زیرا در این کتاب مباحث مرتبط با بخش بالینی و پیش بالینی شرح داده شده و ترجمه آن به صورت کاملا شفاف صورت گرفته به طوری که یادگیری و درک مفاهیم پیچیده فیزیولوژی برای دانشجویان ساده شده است.

در این مقاله سعی شده بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون معرفی شود چرا که اهمیت کتاب گایتون برای دانشجویان پزشکی بسیار زیاد است و مطالعه نسخه زبان اصلی Guyton And Hall Textbook Of Medical Physiology، ترجمه فارسی و خلاصه این کتاب (بسته به رشته تحصیلی و مدت زمان مطالعه داوطلبان و دانشجویان) توصیه می شود.

بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون

در ابتدا لازم است بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون معرفی شود چراکه کتاب گایتون یکی از مباحث پایه در زمینه رشته پزشکی است، ترجمه‌های فارسی زیادی نیز برای آن ارائه شده است. تعدد زیاد ترجمه این کتاب در بازار سبب شده است تا انتخاب و خرید کتاب گایتون فارسی همواره برای دانشجویان پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط دشوار باشد.

چون این ترجمه ها اکثرا توسط اساتید برجسته و بنام حوزه علوم پزشکی نگاشته شده است و هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف است. در ادامه به معرفی ترجمه های فارسی کتاب فیزیولوژی پزشکی گایتون 2021 می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

فیزیولوژی گایتون ترجمه حائری

کتاب فیزیولوژی گایتون حائری روحانی ترجمه فارسی از کتاب 2021 Guyton and Hall textbook of medical physiology است و آخرین ویرایشی است که تا بحال از کتاب گایتون منتشر شده است. این کتاب توسط افراد زیادی ترجمه شده ولی فیزیولوژی گایتون حائری یکی از بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون است.

استفاده از جملات کوتاه جهت درک بهتر مطالب و به خاطرسپاری راحت تر، صفحه آرایی مناسب، استفاده از تصاویر رنگی با کیفیت مناسب و… از ویژگی های بازر این ترجمه است. کتاب فیزیولوژی حائری به دو صورت جلد شومیز (جلد نرم) و جلد گالینگور (جلد سخت) چاپ شده است. تمام نکات علمی در هر دوشکل کتاب یکسان هستند.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب فیزیولوژی گایتون و هال ترجمه دکتر سید علی حائری روحانی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
گایتون حائری

کتاب گایتون ترجمه دکتر نجفی

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه دکتر نجفی ترجمه فارسی از کتاب گایتون 2021 است و آخرین ویرایشی است که تا بحال از این کتاب منتشر شده است. این کتاب ترجمه بسیار روانی دارد و در آن از لغات ساده و قابل فهم استفاده شده است و در عین حال نیز پاراگراف‌ها و جملات کوتاه هستند. کتاب گایتون دکتر نجفی یکی دیگر از بهترین ترجمه فیزیولوژی گایتون است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب فیزیولوژی گایتون و هال ترجمه دکتر هوشنگ نجفی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
گایتون نجفی

کتاب گایتون ترجمه فرخ شادان

کتاب گایتون فرخ شادان یکی از ترجمه‌های بسیار مشهور فیزیولوژی گایتون و هال است و در بین بقیه ترجمه ها کمترین ایراد علمی و نگارشی را دارد.

استفاده از تصاویر رنگی با کیفیت مناسب در ویرایش جدید این کتاب، ترجمه سلیس و روان متن از ویژگی های بارز این کتاب است. کتاب فیزیولوژی فرخ شادان به دو صورت جلد شومیز (جلد نرم) و جلد گالینگور (جلد سخت) چاپ شده است. تمام نکات علمی در هر دوشکل کتاب یکسان هستند و صرفا به خاطر مسائل اقتصادی و احترام به سلیقه مخاطب، اقدام به عرضه کتاب در دو شکل شده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب فیزیولوژی گایتون و هال ترجمه دکتر فرخ شادان می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
گایتون شادان

فیزیولوژی گایتون ترجمه نیاورانی

کتاب فیزیولوژی گایتون ترجمه نیاورانی ترجمه فارسی از کتاب 2021 Guyton and Hall textbook of medical physiology است و آخرین ویرایشی است که تا بحال از کتاب گایتون منتشر شده است. در این ترجمه از جملات کوتاه استفاده شده و صفحه آرایی مناسبی دارد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب فیزیولوژی گایتون و هال ترجمه دکتر احمدرضا نیاورانی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
گایتون نیاورانی

فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی

کتاب فیزیولوژی گایتون دکتر قاسمی ترجمه فارسی از کتاب 2021 Guyton and Hall textbook of medical physiology است و آخرین ویرایشی است که تا بحال از کتاب گایتون منتشر شده است. جلد اول این کتاب مقدمه‌ای بر فیزیولوژی ارائه می‌دهد. سپس به بررسی فیزیولوژی غشا و عصب و عضله می‌پردازد. در ادامه نیز مفاهیمی نظیر قلب گردش خون و … مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب فیزیولوژی گایتون و هال ترجمه دکتر اصغر قاسمی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
گایتون قاسمی

دیگران چی جستجو کردن؟

دیدگاه کاربران
7 دیدگاه
 • سمیرا ۸ شهریور ۱۴۰۱ / ۱۱:۲۵

  سلام منم میخوام نظرمو راجع به خریدم بگم شاید به بقیه کمک کنه. من طبق تعریف بقیه و معرفی اساتید گایتون ترجمه دکتر حائری روحانی رو تهیه کردم. ترجمش عالیه و خیلی روان توضیح داده. کیفیت تصاویر خیلی خوبه و جلد هارد کتاب هم باعث میشه کتاب راحت تا چند سال دوام بیاره ولی اگه خواستین راحت تر باشین پیشنهاد میکنم قید جلد هارد رو بزنید و بدین کتاب رو سیمی کنن. اینجوری هم راحت تر با خودتون حمل میکنید و هم به خاطر تعداد صفحات زیادش بعد یکی دو سال کتاب زیاد اسیب نمیبینه. البته این نظر منه و ممکنه یه عده با جلد هارد اوکی باشن چون خوشگلتره

 • hamidreza ۲۱ مرداد ۱۴۰۱ / ۱۷:۱۵

  بچه های کلاس ما همه ترجمه حائری رو تهیه کردن و واقعا ترجمه خیلی خوبیه فقط قیمتش نسبت به بقیه ترجمه ها خیلی بیشتر شده! من ترجمه دکتر شادان رو هم دیدم واقعا خوب بود و نسبت به بقیه قیمت مناسب تری هم داشت. فقط خواستم بگم بد نیست یه توجهی هم به این ترجمه بشه

 • رهام ۲۷ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۳:۵۲

  سلام وقت بخیر
  نسخه ۲۰۲۱ با نسخه ۲۰۱۶ تفاوتش در چیه؟

 • مبینا ۱۳ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۲:۱۰

  من به پیشنهاد شما ترجمه دکتر حائری روحانی رو گرفتم و واقعا از خریدم راضی هستم. کتاب هم ترجمه خیلی خوبی داره و هم عکس ها کیفیت خوبی دارن. مرسی از پیشنهادتون

  • مدیر کتاب روز ۱۶ اردیبهشت ۱۴۰۱ / ۰۱:۴۶

   خواهش میکنم و خدارو شکر که راضی هستین. ممپون که نظرتون رو به اشتراک گذاشتین

 • احسان ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۵۴

  کتاب فیزیولوژی گایتون مگه نباید یک جلدی باشه؟ من ترجمه حائری رو باز کردم که سفارش بدم ولی زده بود 2جلد!!!

  • مدیر کتاب روز ۱ اسفند ۱۴۰۰ / ۰۰:۳۳

   سلام وقت بخیر. گایتون زبان اصلی تک جلدی هستش ولی ترجمه های فارسی گایتون به صورت دوجلدی منتشر شده

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *