Prom House

برند زبان اصلی شناسه محصول: زبان اصلی 9780593180051 دسته:

Prom House

نویسنده/ مترجم:Chelsea Mueller
مشخصات ظاهری:رقعی، چاپ سیاه و سفید
سال چاپ:2021

 

تمام شد. به زودی موجود میشه
نقد و بررسی اجمالی

کتاب Prom House

کتاب Prom House اثر Chelsea Mueller زبان اصلی

It’s the season to scream . . . Prom turns deadly in this unputdownable thriller for fans of Halloween Kills and Fear Street.

A KILLER AFTERPARTY . . .

When Kylie walks into the gorgeous beach house, it’s a dream come true. She still can’t believe she talked her parents into letting her spend the weekend down the shore with her boyfriend, Liam, after prom. Kylie, Liam, and their friends have rented the most amazing party house—and it’s all theirs. Prom was awesome, but this is going to be even better.

Except there’s a little problem. A violent storm hits the beach and the power goes out—with no sign that it’s coming back anytime soon. Roughing it with candles and camping lanterns isn’t the vibe they were going for, but everyone wants to make the most of it. Until people start disappearing . . . and turning up dead. Kylie is terrified. Is somebody’s prom date a killer?

 

About the author

Chelsea Mueller writes gritty, twisty fantasy and thriller novels for adults and teens. She loves bad cover songs, good fight scenes, and every soapy YA drama Netflix can put in her queue. Chelsea lives in Texas and has been known to say y’all.

 

خرید کتاب Prom House

هم اکنون می‌توانید برای خرید کتاب Prom House اثر Chelsea Mueller زبان اصلی از فروشگاه اینترنتی کتاب روز اقدام کنید و در اسرع وقت کتاب را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین سایر کتاب های مورد نیاز شما نیز در بانک کتاب روز قابل سفارش است.

موضوع:عمومی
نویسنده/مترجم:Chelsea Mueller
سال چاپ:2021
زبان کتاب:انگلیسی
جلد کتاب:شومیز (جلد نرم)
قطع کتاب:سایز رقعی
رنگ صفحات:چاپ سیاه و سفید
نوع کاغذ:کاغذ تحریر
شابک:9780593180051

کتاب روز همواره تلاش نموده با همکاری مشاورین و اساتید بنام شرایط خرید کتاب و امکان مشاوره برای انتخاب بهترین کتاب ها را برای شما بازدید کننده محترم فراهم نماید. اگر کتاب خاصی مدنظر شما است که در سایت نتوانستید آن را بیابید به راحتی از طریق شماره‌های دفتر، واتس آپ و یا فرم درخواست کتاب آن را ثبت کنید.

مشخصات کلی
وزن600 گرم

نمونه صفحات کتاب

در این قسمت نمونه صفحاتی از کتاب به صورت فایل pdf برای مقایسه و بررسی بهتر قرار می‌گیرد که می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید. لازم به ذکر است برای حفظ حقوق مولفین و ناشرین عزیز به هیچ عنوان pdf کامل کتاب در این سایت منتشر نخواهد شد. امیدواریم شما بازدید کننده محترم نیز برای احترام به حقوق این عزیزان نسخه اصلی و فیزیکی کتاب که از طریق همین سایت یا سایر فروشندگان معتبر قابل خرید است را تهیه نمایید. با تشکر

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Prom House”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی