Mother and Daughter

برند همزاد شناسه محصول: زبان اصلی 9788873980901 دسته:

Mother and Daughter

نویسنده/ مترجم:James Caine
مشخصات ظاهری:رقعی، چاپ سیاه و سفید
زبان کتاب:انگلیسی

 

تمام شد. به زودی موجود میشه
نقد و بررسی اجمالی

کتاب Mother and Daughter

کتاب Mother and Daughter اثر James Caine زبان اصلی

She has my daughter. I know it.

I just can’t prove it.

All I ever wanted was to give my sweet Gracie everything I never had. I’m failing miserably though.

The happiest my daughter seems is when she’s with Annie Meadows, an odd but endearing daycare teacher all the children love.

One evening, I’m late picking up Gracie from daycare, but she’s not waiting for me. My worst fears are confirmed when she’s vanished without a trace.

I have a gut feeling of who took her, but nobody believes me.

How far would you go to prove what you know?

A mother will do anything for her child…

Anything.

Fans of Freida McFadden, Daniel Hurst and Kiersten Modglin will be hooked by this totally addictive psychological thriller with a jaw-dropping twist!

 

About the author

James Caine loves psychological thrillers. When he’s not writing or reading a thriller, he’s watching one. His wife is sick of it. To make up for it, James regrettably agreed to watch a Romantic Comedy for every thriller his partner enjoys with him. James Caine is mysterious since this is not his real identity, but a pen name. James was his alternate name when volunteering at a mental health hotline. Caine derived from a fictional villain in one of his stories. He asks that you not psychoanalyze that last part. He lives with his Queen and two young Princes in Alberta, Canada.

 

خرید کتاب Mother and Daughter

هم اکنون می‌توانید برای خرید کتاب Mother and Daughter اثر James Caine زبان اصلی از فروشگاه اینترنتی کتاب روز اقدام کنید و در اسرع وقت کتاب را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین سایر کتاب‌های مورد نیاز شما نیز در بانک کتاب روز قابل سفارش است.

موضوع:عمومی
نویسنده/مترجم:James Caine
سال چاپ:2024
زبان کتاب:انگلیسی
جلد کتاب:شومیز (جلد نرم)
قطع کتاب:سایز رقعی
رنگ صفحات:چاپ سیاه و سفید
نوع کاغذ:کاغذ تحریر
شابک:9788873980901

کتاب روز همواره تلاش نموده با همکاری مشاورین و اساتید بنام شرایط خرید کتاب و امکان مشاوره برای انتخاب بهترین کتاب‌ها را برای شما بازدید کننده محترم فراهم نماید. اگر کتاب خاصی مدنظر شما است که در سایت نتوانستید آن را بیابید به راحتی از طریق شماره‌های دفتر، واتس آپ و یا فرم درخواست کتاب آن را ثبت کنید.

مشخصات کلی
وزن600 گرم

دانلود pdf کتاب

در این قسمت نمونه صفحاتی از کتاب به صورت فایل pdf برای مقایسه و بررسی بهتر قرار می‌گیرد که می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید. لازم به ذکر است برای حفظ حقوق مولفین و ناشرین عزیز به هیچ عنوان pdf کامل کتاب در این سایت منتشر نخواهد شد. امیدواریم شما بازدید کننده محترم نیز برای احترام به حقوق این عزیزان نسخه اصلی و فیزیکی کتاب که از طریق همین سایت یا سایر فروشندگان معتبر قابل خرید است را تهیه نمایید. با تشکر

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “Mother and Daughter”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی