In The Dark

برند زبان اصلی شناسه محصول: زبان اصلی 9788375858852 دسته:

In The Dark

نویسنده/ مترجم:Jack Slater
مشخصات ظاهری:رقعی، چاپ سیاه و سفید
سال چاپ:2023

 

تمام شد. به زودی موجود میشه
نقد و بررسی اجمالی

کتاب In The Dark

کتاب In The Dark اثر Jack Slater زبان اصلی

Tragedy has stalked Blake Larsen her entire life. Orphaned after the violent death of her parents, her Green Beret brother Caleb was all she had left. He was there the day she graduated high school, and the first person she called after she became a federal agent.

And then the cops find him swinging from the rafters. The horrific discovery pushes Blake to the edge of despair.

But after one of Caleb’s closest friends is violently murdered outside her front door, Blake grows determined to uncover the truth. What was Kyle doing there that night? Did he know something about her brother’s death? If so, what secret could be terrible enough for someone to kill to cover it up?

Blake teams up with Ryan Walker, another of Caleb’s former comrades-in-arms, to find out. As they grow more and more entangled in the dark underworld of Northern Pines, they learn how far people will go to keep a small town’s secrets buried.

One wrong step could be fatal, but Blake has nothing left to lose.

 

About the author

I worked as a writer for years before finally striking it out on my own with the Jason Trapp thriller series. I’ve been lucky enough to travel the world, which is great for plot, setting and character inspiration! When not writing, you can find me hiking, skiing in the mountains, or simply horizontal on the couch. Fans of Clancy, Ludlum and Flynn will love the fast-paced style of writing, along with the scarily real scenarios explored in the books, and Trapps’s never-say-die response to ever more challenging situations.

 

خرید کتاب In The Dark

هم اکنون می‌توانید برای خرید کتاب In The Dark اثر Jack Slater زبان اصلی از فروشگاه اینترنتی کتاب روز اقدام کنید و در اسرع وقت کتاب را درب منزل خود تحویل بگیرید. همچنین سایر کتاب های مورد نیاز شما نیز در بانک کتاب روز قابل سفارش است.

موضوع:عمومی
نویسنده/مترجم:Jack Slater
سال چاپ:2023
زبان کتاب:انگلیسی
جلد کتاب:شومیز (جلد نرم)
قطع کتاب:سایز رقعی
رنگ صفحات:چاپ سیاه و سفید
نوع کاغذ:کاغذ تحریر
شابک:9788375858852

کتاب روز همواره تلاش نموده با همکاری مشاورین و اساتید بنام شرایط خرید کتاب و امکان مشاوره برای انتخاب بهترین کتاب ها را برای شما بازدید کننده محترم فراهم نماید. اگر کتاب خاصی مدنظر شما است که در سایت نتوانستید آن را بیابید به راحتی از طریق شماره‌های دفتر، واتس آپ و یا فرم درخواست کتاب آن را ثبت کنید.

مشخصات کلی
وزن600 گرم

دانلود pdf کتاب

در این قسمت نمونه صفحاتی از کتاب به صورت فایل pdf برای مقایسه و بررسی بهتر قرار می‌گیرد که می‌توانید از طریق لینک زیر دانلود نمایید. لازم به ذکر است برای حفظ حقوق مولفین و ناشرین عزیز به هیچ عنوان pdf کامل کتاب در این سایت منتشر نخواهد شد. امیدواریم شما بازدید کننده محترم نیز برای احترام به حقوق این عزیزان نسخه اصلی و فیزیکی کتاب که از طریق همین سایت یا سایر فروشندگان معتبر قابل خرید است را تهیه نمایید. با تشکر

نظرات کاربران
اولین کسی باشید که دیدگاهی می نویسد “In The Dark”

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نقد و بررسی‌ها0

  • جدیدترین
  • مفیدترین
  • دیدگاه خریداران

هیچ دیدگاهی برای این محصول نوشته نشده است.

پرسش و پاسخ

هیچ پرسشی یافت نشد

    برای ثبت پرسش، لازم است ابتدا وارد حساب کاربری خود شوید

    نقد و بررسی