کتاب مدیکال ترمینولوژی کوهن 2021

کتاب مدیکال ترمینولوژی کوهنکتاب مدیکال ترمینولوژی کوهن

کتاب مدیکال ترمینولوژی کوهن 2021 Medical Terminology An Illustrated Guide 9th Ed از واحدهای درسی تخصصی تمامی دانشجویان علوم پزشکی است که از اهمیت ویژه‌ای برخوردار است و تسلط بر ترمینولوژی پزشکی، درک دانش پزشکی را در طول تحصیل برای دانشجویان پزشکی هموار خواهد کرد.

همچنین دانشجویان علوم پزشکی ازجمله پزشکی، داروسازی و دندانپزشکی که قصد ادامه تحصیل در دانشگاه‌های خارج از کشور را دارند، خوب است بدانند که درس مدیکال ترمینولوژی، یکی از بخش‌های مهم آزمون ورودی دانشگاه‌های معتبر کشورهای اروپایی و کانادا در رشته‌های علوم پزشکی را تشکیل می‌دهد.

بهترین کتاب ترمینولوژی پزشکی

یکی از بهترین کتاب های ترمینولوژی پزشکی کتاب مصور مدیکال ترمینولوژی پزشکی Medical Terminology An Illustrated Guide است، که جدیدترین نسخه آن یعنی در سال 2021 منتشرشده است. مطالعه این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا دانش بنیادی خود از اصطلاحات پزشکی لازم برای حرفه خود در هر زمینه از مراقبت‌های بهداشتی را توسعه دهند.

ویرایش نهم کتاب ترمینولوژی پزشکی کوهن با مقدمه‌ای کلی در مورد واژه‌ها و اصطلاحات پزشکی و چگونگی شکل‌گیری آن‌ها آغاز می‌شود و در ادامه به ساختار بدن پرداخته و به دنبال آن مروری بر بیماری‌ها، نحوه تشخیص و درمان آن‌ها دارد.

در هر یک از فصل‌های بعدی کتاب به اجزاء مختلف بدن به‌صورت جداگانه پرداخته می‌شود که هر یک از این فصل‌ها با یک نمای کلی تصویری از اجزاء بدن همراه با تعاریف اصطلاحات کلیدی مربوط به آن اجزاء آغاز می‌شود.

کتاب ترمینولوژی پزشکی کوهن 2021

Medical Terminology: An Illustrated Guide, Ninth Edition helps readers develop a fundamental knowledge of the medical terminology necessary for a career in any healthcare setting. The text opens with a general introduction to word parts and the human body as a whole, followed by an overview of diseases and treatments. Each subsequent chapter on the individual body systems begins with an illustrated overview of the system with definitions of key terms relevant to that system. Tables of word parts and exercises on using them follow. The sequence of the systems chapters follows the same order as that found in a tradition A&P courses.Turning to the abnormal, a section on diseases and treatments is included, followed by definitions of related key terms

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب medical terminology ویرایش نهم می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
مدیکال ترمینولوژی

کتاب ترمینولوژی پزشکی فارسی

کتاب ترمینولوژی پزشکی فارسی (دوسویه) علاوه بر متن اصلی، ترجمه آن را هم شامل می‌شود. این کتاب به دانشجویان کمک می‌کند تا با گستره وسیعی از دانش بنیادی از اصطلاحات پزشکی لازم برای یک حرفه در هر زمینه درمانی آشنا شوند. 

علاوه بر این کتاب راهنمای فارسی برای آن دسته از عزیزانی که کتاب انگلیسی را تهیه کرده‌اند نیز وجود دارد که در ادامه می‌توانید مشاهده نمایید.

ترمینولوژی کوهن دوسویه همراه با راهنما

کتاب مدیکال ترمینولوژی کوهن دوسویه شامل متن اصلی کتاب به همراه ترجمه فارسی و راهنمای آن می‌باشد. این کتاب همراه با CD ارائه شده است و برای کلیه دانشجویان پزشکی، پرستاری، مامایی، دندانپزشکی، داروسازی و پیراپزشکی مناسب است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ترمینولوژی پزشکی فارسی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ترمینولوژی پزشکی

راهنمای جامع اصطلاحات پزشکی کوهن

کتاب راهنمای جامع اصطلاحات پزشکی کوهن 2021 در 2 بخش و 16 فصل نگارش شده است که در بخش اول کتاب به مبحث اصطلاح شناسی پزشکی و در بخش دوم به مبحث دستگاه های بدن پرداخته اند. این کتاب از جمله کتب کاربردی برای آموزش اصطلاحات، واژه شناسی و لغات تخصصی رشته های وابسته به علوم پزشکی می‌باشد.

در این ترجمه سعی شده فقط قسمت هایی از کتاب اصلی که در تدریس دانشگاهی مورد توجه قرار می گیرند، آورده شود. تمام تیتر های اصلی و فرعی کتاب به ترتیب ترجمه شده است و همچنین این کتاب می تواند به عنوان الگوی ترجمه برای متون تخصصی توسط دانشجویان مورد استفاده قرار گیرد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب راهنمای جامع اصطلاحات پزشکی کوهن می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
راهنمای فارسی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *