کتاب بافت شناسی جان کوئیرا 2021

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا 2021

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا، کتابی بسیار ارزشمند در زمینه بافت شناسی است که دانشجویان علوم پایه پزشکی و دندانپزشکی با آن کاملا آشنا هستند.

این کتاب (Junqueira’s Basic Histology: Text and Atlas) شامل درسنامه و اطلس بافت شناسی پایه است و سابقه درخشان سی ساله ای برای آموزش این علم دارد.

جهت سهولت دسترسی به دانلود کتاب جان کوئیرا، معرفی و مقایسه بهترین ترجمه فارسی، فهرست کتاب و… شما بازدید کننده عزیز می‌توانید با کلیک بر روی عناوین زیر به راحتی به مطلب مورد نظرتون دسترسی داشته باشید.

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا 2021

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا یکی از معروف ترین و معتبرترین کتاب ها در زمینه علم بافت شناسی برای دانشجویان و محققین رشته های پزشکی و رشته های مشابه می باشد. این کتاب با دقت و اطمینان کامل و با استفاده از آخرین پژوهش ها در زمینه بافت شناسی انجام گرفته است. نویسنده این کتاب از استادان بنام علوم آناتومی و زیست شناسی سلولی دانشکده پزشکی دانشگاه ایندیانای آمریکای شمالی می باشند، و وسعت اطلاعات ایشان در بیولوژی سلولی معروفیت دارد.

مطالب پیشنهادی: خلاصه بافت شناسی

بافت‌شناسی علم بررسی میکروسکوپی تشکیل، ساختار و کارکرد بافت‌ها است. هر بافت مجموعه‌ای از سلولهای تخصص یافته می‌باشد که کار معینی را انجام می‌دهند. بافتهای بدن به چهار دسته اصلی به نامهای پوششی ، همبند یا پیوندی ، عضلانی و عصبی تقسیم می‌شوند. بافتهای غضروفی، استخوانی و خونی بافتهای همبند تخصص یافته محسوب می‌شوند.

یادگیری جزئیات ساختمانی ارگانها و اعضای مختلف برای فهم فعالیت فیزیولوژیک و تغییرات پاتولوژیک آنها ضروری است. بنابراین بافت شناسی نه تنها به عنوان علمی مستقل نمی‌تواند مطرح گردد بلکه بهتر است مرتبط با سایر شاخه‌های علم پزشکی و به عنوان یکی از پایه‌های اصلی علوم پایه پزشکی مورد توجه قرار گیرد. ابزار کار اصلی در زمینه بافت شناسی انواع میکروسکوپ ها می‌باشد.

کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا یک متن کلاسیک برای یادگیری بافت شناسی در رشته های علوم پزشکی است. نویسنده به راحتی دانشجو را از علوم پایه به طرف تفکر بالینی سوق می دهد. مؤلف در هر یک از عناوین کتاب پرسش و پاسخ های مناسبی را مطرح کرده است که راه گشای درک عمیق تر از مفاهیم کتاب هستند. کتاب با دارا بودن عکس های فراوان و زیرنویس های گویا به صورت یک اطلس در اختیار دانشجویان قرار دارد.

بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا

در ابتدا لازم است بهترین ترجمه بافت شناسی جان کوئیرا 2021 معرفی شوند چراکه بافت شناسی یکی از مباحث پایه در زمینه رشته پزشکی است، ترجمه‌های زیادی نیز برای آن ارائه شده است. تعدد زیاد ترجمه این کتاب در بازار سبب شده است تا انتخاب و خرید کتاب جان کوئیرا همواره برای دانشجویان پزشکی و سایر رشته‌های مرتبط دشوار باشد چون این ترجمه ها اکثرا توسط اساتید برجسته و بنام حوزه علوم پزشکی نگاشته شده است و هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف است. در ادامه به معرفی ترجمه های فارسی کتاب بافت شناسی پایه می‌پردازیم، با ما همراه باشید.

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا حسن زاده

کتاب بافت شناسی جان کوئیرا حسن زاده ترجمه فارسی از ویراست شانزدهم کتاب جان کوئیرا 2021 است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های شناخته شده در جهان است و توسط کاربران آن بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است.

بافت شناسی جان کوئیرا حسن زاده یکی از معروفترین ترجمه‌های کتاب junqueira’s basic histology است. ترجمه روان این کتاب به قلم دکتر غلامرضا حسن زاده سبب شده است تا این کتاب به عنوان یکی از بهترین ترجمه بافت شناسی معروف شود و بسیاری از افراد این ترجمه را برای خرید انتخاب نمایند.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر حسن زاده می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
جان کوئیرا فارسی

بافت شناسی جان کوئیرا دکتر شیرازی

کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا دکتر رضا شیرازی ترجمه فارسی از ویراست شانزدهم کتاب جان کوئیرا 2021 است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های شناخته شده در جهان است و توسط کاربران آن بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است.

بافت شناسی رضا شیرازی یکی دیگر از معروفترین ترجمه‌های کتاب junqueira’s basic histology است. ترجمه این کتاب بسیار روان است. و صفحه آرایی مناسبی دارد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر رضا شیرازی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
جان کوئیرا فارسی

بافت شناسی جان کوئیرا ملیحه نوبخت

کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا نوبخت ترجمه فارسی از ویراست شانزدهم کتاب جان کوئیرا 2021 است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های شناخته شده در جهان است و توسط کاربران آن بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه ملیحه نوبخت می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
جان کوئیرا فارسی

بافت شناسی جان کوئیرا مهدی منتظری

کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا مهدی منتظری ترجمه فارسی از ویراست شانزدهم کتاب جان کوئیرا 2021 است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های شناخته شده در جهان است و توسط کاربران آن بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر مهدی منتظری می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
جان کوئیرا فارسی

بافت شناسی جان کوئیرا فردین عمیدی

کتاب بافت شناسی پایه جان کوئیرا فردین عمیدی ترجمه فارسی از ویراست شانزدهم کتاب جان کوئیرا 2021 است. این کتاب یکی از بهترین کتاب های شناخته شده در جهان است و توسط کاربران آن بسیار مورد قدردانی قرار گرفته است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بافت شناسی جان کوئیرا ترجمه دکتر عمیدی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
جان کوئیرا فارسی

بافت شناسی جان کوئیرا یا سلیمانی راد

بافت شناسی جان کوئیرا یا سلیمانی راد! یکی از دغدغه های اکثر دانشجویان رشته‌های علوم پزشکی این است که برای درس بافت شناسی از کدوم منبع استفاده کنن.

یکی از نکات قابل توجه در مورد بافت شناسی این است که بافت شناسی، پیوستگی بسیار نزدیکی با سایر علوم پزشکی و زیستی نظیر آناتومی، جنین شناسی، فیزیولوژی، پاتولوژی و سیتولوژی دارد. در نتیجه، عدم توجه به محدوده بافت شناسی و پرداختن به جزئیات در هر یک از زمینه های فوق باعث پیچیده شدن مطلب، دور شدن از موضوع اصلی و خستگی می‌گردد.

با در نظر گرفتن نکته فوق، کتاب بافت شناسی سلیمانی راد به نحوی تدوین و تالیف شده که نگاهی کلی تر به این مباحث داشته باشد. در اینصورت مطالب کتاب هم برای خواننده روان و مفهومی‌تر است و هم نیازهای علمی دانشجویان پزشکی و سایر رشته های وابسته را تامین نماید.

بطورکلی بافت شناسی جان کوئیرا نسبت به بافت سلیمانی راد، مفصل‌تر است و نکات ریز زیادی دارد و این موضوع باعث شده که حجم کتاب جان کوئیرا خیلی بیشتر باشد.

بافت شناسی دکتر سلیمانی راد

کتاب بافت شناسی سلیمانی راد مانند بافت شناسی جان کوئیرا یکی از منایع مهم رشته آناتومی یا علوم تشریح در مقطع کارشناسی ارشد است. این کتاب یکی از منابع مهمی است که در اکثر دانشگاه‌های کشور به‌عنوان کتاب درسی تدریس می‌شود.

یکی از ویژگی‌هایی که این کتاب را از کتاب بافت شناسی جان کوئیرا متمایز می‌کند، این است که کتاب بافت شناسی سلیمانی راد نصف کتاب بافت شناسی جان کوئیرا است. در حالی که تمام موضوعات بافت شناسی نظیر روش مطالعه بافت، بیولوژی سلولی، بافت پوششی و همبند، پانکراس، دستگاه تناسلی و چشم و گوش و سایر بافت‌های بدن در این کتاب نیز مورد بررسی قرار می‌گیرد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بافت شناسی دکتر جعفر سلیمانی راد می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
بافت سلیمانی راد

دانلود کتاب بافت شناسی جان کوئیرا

لینک دانلود رایگان کتاب بافت شناسی جان کوئیرا Junqueira’s Basic Histology: Text and Atlas در این قسمت قرار داده شده است. این کتاب بافت شناسی در 573 صفحه نوشته شده است. برای دانلود کتاب روی لینک زیر کلیک کنید.

اطلس بافت شناسی پزشکی
کتاب‌های تست بافت شناسی
دیدگاه کاربران
8 دیدگاه
 • مدیر کتاب روز ۱۵ خرداد ۱۴۰۱ / ۰۱:۳۶

  سلام، هردوتا ترجمه عالی هستن و نیازی نیست بین این دوتا خیلی حساس بشین

 • هومن ۱۴ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۹:۵۹

  آقا بالاخره ترجمه دکتر شیرازی بهتره یا دکتر حسن زاده؟ من واقعا گیج شدم

 • سمیرا ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۹

  من کتاب جان کوئیرا رو لازم دارم و میخوام زودتر به دستم برسه. با پست ویژه یا تیپاکس میتونید ارسال کنید؟

 • موسی ۲۶ دی ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۷

  من چندجا خوندم که بافت دکتر حسن زاده خیلی ترجمه خوبیه ولی استادمون ترجمه دکتر شیرازی رو پیشنهاد داده! میخوام بدونم این ترجمه اوکیه؟

 • ف.اسکندری ۱۵ دی ۱۴۰۰ / ۰۲:۲۴

  برای کتاب خلاصه شده جان کوئیرا شما کتاب دکتر سلیمانی رو پیشنهاد میدین یا کتاب دکتر شیرازی؟ من مبخوام تو آزمون لیسانس به پزشکی شرکت کنم و شنیدم خوندن بافت شناسی جان کوئیرا به طور کامل به درد ما نمیخوره و وقتمون الکی هدر میره. شما کدوم کتاب خلاصه رو پیشنهاد میدین؟

 • مدیر سایت ۱۱ مهر ۱۴۰۰ / ۱۵:۴۳

  سلام وقت بخیر، متاسفانه فقط ارسال به شهرهای ایران داریم و نمی‌تونیم به افغانستان ارسال کنیم. در مورد pdf هم امکان دانلود و فروش فایل کتاب امکان پذیر نیست

 • ahmadsaeed94 ۵ مهر ۱۴۰۰ / ۰۶:۱۳

  من کتاب فارسی بافت شناسی جان کوئیرا را میخواهم. چطور می‌توانید برای افغانستان ارسال کنید. پی دی اف کتاب را برایم میفرستید؟

 • amirho ۹ تیر ۱۴۰۰ / ۲۲:۵۷

  کاش نسخه فارسی کتاب رو هم واسه دانلود بذارین. خیلی لازم دارم توی گوشی همراهم باشه

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *