بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر و ارب

کتاب تست کوزیر

کتاب بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر و ارب شامل نمونه سوال‌های تستی و تالیفی طبقه بندی شده می‌باشد که از کتاب کوزیر و ارب برگرفته شده است. نمونه سوالات این کتاب همراه با پاسخ‌های تحلیلی به انضمام سوالات دکترای پرستاری سال‌های اخیر است.

کتاب تست کوزیر با هدف آمادگی دانشجویان پرستاری و پرستاران شاغل برای آزمون‌های دکتری پرستاری، صلاحیت حرفه ای پرستاران و آزمون جامع بالینی تالیف و گردآوری شده است و در آن سوالات نکته‌ای و مهم هر فصل از کتاب اصول پرستاری کوزیر و ارب را ارائه کرده است.

چرا خواندن کتاب تست کوزیر توصیه می‌شود؟

از بین کتاب‌هاى مختلف اصول و مراقبتهاى پرستارى، کتاب کوزیر یکى از جامع ترین کتاب‌ها مى‌باشد و آن چه را که پایه‌ى علم پرستارى در حوزه‌هاى مختلف است را بیان مى‌کند. در ایران نیز از سال 1397 منابع و رفرنس‌های آزمون دکتری پرستاری تغییر یافت و بیشتر سوالات درس اصلی این آزمون یعنی مبانی مراقبتهای پرستاری از کتاب Kozier and Erb طرح شد.

در پی تغییرات منابع و رفرنس‌های این آزمون، مطالعه نمونه سوالات کتاب کوزیر برای داوطلبین شرکت کننده بسیار حائز اهمیت گردید.

بانک سوالات مبانی پرستاری کوزیر 2022

کتاب بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر و ارب 2022 حاوی 486 سوال طبقه بندی شده با پاسخ‌های تشریحی بر اساس کتاب کوزیر که دارای 10 بخش و 51 فصل است. این کتاب جهت آمادگی برای آزمون های دکتری پرستاری، صلاحیت حرفه ای و آزمون جامع بالینی نیاز این عزیزان را برطرف نموده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بانک سوالات مبانی پرستاری کوزیر 2022 می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
تست کوزیر

بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر

کتاب بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر و ارب حاوی 1550 سوال طبقه بندی شده با پاسخ های تحلیلی به انضمام سوالات دکترای پرستاری سال های اخیر است که جهت آمادگی برای آزمون های دکتری پرستاری، صلاحیت حرفه ای و آزمون جامع بالینی نیاز این عزیزان را برطرف نموده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بانک سوالات مبانی مراقبت های پرستاری کوزیر می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
تست کوزیر
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *