کتاب تست ارشد پرستاری

کتاب های تست کارشناسی ارشد پرستاری

کتاب تست ارشد پرستاری! کتابی که تمامی داوطلبین شرکت کننده در کنکور ارشد برای انتخاب آن دچار سردرگمی می‌شوند. چرا که اکثر داوطلبان کنکور پرستاری به دلیل زیاد بودن منابع مربوط به این رشته، هنگام خرید کتاب تست پرستاری نمی توانند انتخاب درستی انجام دهند و برای خرید منبع مناسب اکثرا دچار سردرگمی و تردید می شوند.

هر کدام از این کتاب ها به نوعی خصوصیات بارزی دارند و می توانند راهنمای مفیدی برای داوطلبین و دانشجویان رشته پرستاری باشند. در ادامه به معرفی بهترین کتاب های تست ارشد پرستاری می‌پردازیم. با ما همراه باشید.

1. بانک سوالات پرستاری غفاری

بانک سوالات پرستاری دکتر فاطمه غفاری یکی از کامل ترین و جامع ترین کتاب های تست ارشد پرستاری است. این کتاب تمام مباحث پرستاری شامل پرستاری داخلی جراحی، پرستاری کودکان، بهداشت جامعه، بهداشت روان و مادران نوزادان را شامل می‌شود. با توجه به اینکه در اکثر کتاب‌های تست پرستاری، تست‌ ها به‌صورت سال به سال بیان شده‌اند ولی در این کتاب مباحث پرستاری به تفکیک موضوع بیان شده است.

از ویژگی‌های دیگر این کتاب می‌توان به پوشش دهی تمام سوالات آزمون کارشناسی ارشد، آزمون استخدامی، تربیت مدرس و … اشاره کرد. به‌عبارتی کتاب بانک سوالات پرستاری فاطمه غفاری یک کتاب تست جامع در زمینه پرستاری است که می‌تواند برای تمام آزمون های حوزه این رشته مورد استفاده قرار بگیرد.

یکی از ویژگی‌هایی که کتاب تست ارشد پرستاری غفاری را به کتابی منحصر به فرد تبدیل می‌کند، پاسخنامه تشریحی است که در این کتاب موجود است. به‌عبارتی این کتاب مجموعه‌ای از سوالات چندین سال اخیر آزمون‌های مختلف است که هر سوال به تفکیک درسنامه‌ای سرشار از نکته در قالب پاسخ تست یه کاربر ارائه می‌شود.

 

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب تست پرستاری دکتر غفاری می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری

2. جعبه سیاه پرستاری

کتاب جعبه سیاه پرستاری سنا جدیدترین کتاب تست ارشد پرستاری موجود در بازار است که توسط انتشارات علمی سنا به چاپ رسیده است. از ویژگی های بارز کتاب جعبه سیاه پرستاری می توان به پاسخ های تشریحی همراه با تحلیل سوال اشاره کرد که نسبت به بقیه کتب دیگر بی نظیر است.

کتاب جعبه سیاه پرستاری خوبه؟

نویسندگان جعبه سیاه پرستاری با بررسی کامل هر کدام از کتاب های تست پرستاری از نویسندگان مختلف و پیدا کردن نقاط ضعف و قوت آن ها این کتاب را به سرانجام رسانده اند. در ادامه بصورت تیتروار به ویژگی های بارز این کتاب اشاره خواهیم کرد:

1- بیش از 20 سال آزمون کارشناسی ارشد پرستاری

2- ارائه پاسخ های تحلیلی و جامع و نقد سوالات مبهم

3- استفاده از بروزترین منابع کنکور کارشناسی ارشد پرستاری برای پاسخ به سوالات

4- اطلاع از میزان دشواری سوالات در پاسخنامه تشریحی

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب جعبه سیاه پرستاری سنا می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری

3. بانک سوالات پرستاری اسدی نوقابی

کتاب بانک سوالات پرستاری اسدی نوقابی یکی از قدیمی ترین و معروف ترین کتاب های تست پرستاری است. این کتاب مخصوص آزمون کارشناسی به کارشناسی ارشد، آزمون استخدامی کشوری و NCLEX RN می باشد. کتاب اسدی نوقابی مباحث پرستاری داخلی و جراحی، پرستاری کودکان، بهداشت جامعه، پرستاری و بهداشت مادران و نوزادان، بهداشت روان و مراقبت های ویژه را شامل می شود.

بانک سوالات پرستاری نوقابی شامل تمامی سوالات آزمون ارشد پرستاری از ابتدا تاکنون، سوالات سال‌های گذشته تربیت مدرس، دانشگاه آزاد و آزمون های استخدامی است. این کتاب برای شرکت در آزمون استخدامی نیز توصیه می‌شود.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بانک سوالات پرستاری دکتر اسدی نوقابی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری

4. کتاب mse پرستاری

کتاب mse پرستاری وزارت بهداشت پاسخی مطمئن و جامع به نیاز مبرم علاقه مندان به تحصیلات تکمیلی پرستاری است تا قبل از ورود به آزمون های مربوطه، مروری بر آزمون های سال های قبل داشته و به خود آزمایی بپردازند.

کتاب تست ارشد پرستاری حمید حجتی همچنین چراغ راهی است برای داوطلبان جدید تا قبل از مطالعه با مرور آزمون های گذشته به مطالعه خویش جهت و هدف ببخشند. کتاب mse پرستاری مشتمل بر سؤالات سال های گذشته آزمون کارشناسی ارشد پرستاری وزارت بهداشت است. تفاوت اساسی این کتاب با کتاب های گذشته، داشتن چند ویژگی منحصربه فرد است که در ادامه به آن می پردازیم:

1- پاسخنامه تشریحی و تحلیلی

2- مروری بر نکات تکمیلی هر سؤال

3- اعلام منبع معتبر و مورد نظر طراحان سؤال

4- تجزیه و تحلیل سؤالات براساس تخصص علمی و بالینی

5- روزآمد بودن سوالات

6- تفکیک بودن آزمون ها

7- برنامه ی درسی و چگونگی مرور و زدن تست قبل و حین آزمون سراسری

8- مناسب برای شرکت در آزمون های استخدامی و کارشناسی ارشد رشته پرستاری

 

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب تست mse پرستاری می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری

5. گنجینه جامع سوالات ارشد پرستاری

کتاب گنجینه سوالات پرستاری سنا شامل مجموعه سوالات طبقه بندی شده آزمون ارشد پرستاری از سال 77 تاکنون است. از ویژگی‌های گنجینه جامع سوالات ارشد پرستاری، می‌توان به این نکته اشاره کرد که طبقه بندی سوالات در این کتاب به‌صورت فصل به فصل است به همین جهت داوطلب می‌تواند پس از مطالعه کتاب رفرنس مورد نظر خود، با استفاده از این کتاب، تست‌های آن را بزند.

گنجینه سوالات پرستاری همچنین دارای پاسخنامه تشریحی است و به‌ واسطه این پاسخنامه تشریحی می‌تواند به یک کتاب درسنامه نیز تبدیل شود. چراکه بسیاری از نکات مهم و کنکوری در قالب پاسخنامه تشریحی به داوطلب آموزش داده می‌شود. از طرفی این پاسخنامه تشریحی دارای نگارشی ساده و قابل فهم است؛ این امر نیز فهم مطالب آن به‌عنوان یک درسنامه را ساده‌تر می‌سازد.

1-طبقه بندی سوالات به صورت فصل به فصل
2-ارائه پاسخ های تشریحی با نگارش ساده و قابل فهم

3-مناسب برای آزمون کارشناسی ارشد و استخدامی وزارت بهداشت

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب گنجینه جامع سوالات ارشد پرستاری می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری

6. کتاب تست iqb پرستاری

کتاب تست iqb پرستاری یکی از کتاب های پرستاری است که برای آمادگی جهت آزمون کارشناسی ارشد پرستاری گردآوری و تألیف شده است. این مجموعه به علاقه‌مندان کمک می‌کند تا قبل از ورود به آزمون مربوطه، مروری بر آزمون‌های سال‌های قبل داشته و به خودآزمایی بپردازند.

همچنین این کتاب چراغ راهی است برای داوطلبان جدید تا قبل از مطالعه با مرور آزمون‌های گذشته به مطالعه خویش جهت و هدف ببخشند. این کتاب حاصل تلاش شبانه روزی مؤلفی است که خود نه تنها در عرصه بالینی، بلکه در عرضه علم پرستاری نیز جزء برترین‌ها و از برگزیدگان کشوری این حرفه می‌باشد.

 از ویژگی‌های کتاب iqb پرستاری می‌توان به پاسخ‌های تشریحی و تحلیلی در آن اشاره کرد. پاسخ‌های تشریحی این کتاب نه تنها به تشریح گزینه صحیح می‌پردازد، بلکه به تحلیل گزینه‌های دیگر نیز می‌پردازد تا کاربر بعضاً بتواند دلیل صحیح نبودن یک جواب را نیز متوجه شود. در ادامه تیتروار به ویژگی های بارز کتاب اشاره میکنیم:

1- پاسخ کاملاً تشریحی و تحلیلی به سوالات
2- نگارش تمامی اختصارات پزشکی در قالب جدول و نگارش معادل انگلیسی تمامی اصلاحات پزشکی
3- ارجاع پاسخ به سوالات سنوات قبل به منظور شناسایی سوالات پرتکرار
4- نوشتن بعضی از مطالب هر پاسخ در قالب نکته به منظور توجه بیش‌تر به مطالب بسیار مهم

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب iqb ده سالانه پرستاری می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست پرستاری
دیدگاه کاربران
2 دیدگاه
  • rabele.mo ۳ مهر ۱۴۰۰ / ۱۷:۴۲

    الان دو ماه گذشته ولی هنوز جعبه سیاه پرستاری رو موجود نکردین!!! ماه پیش هم تماس گرفتم گفتین اول مهر حاضر میشه ولی بازم ناموجوده که! چقدر دیگه باید صبر کنم؟

    • مدیر سایت ۴ مهر ۱۴۰۰ / ۰۲:۵۰

      سلام وقت بخیر، بله قرار بود اول مهرماه آماده بشه، یکم صبور باشید تا هفته آینده ویرایش جدید کتاب چاپ میشه و میتونین سفارش بدین

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *