معرفی کتاب تست کارشناسی ارشد مامایی

کتاب تست کارشناسی ارشد مامایی

در این مقاله قصد داریم به معرفی کتاب تست ارشد مامایی بپردازیم. چرا که اکثر داوطلبان کنکور ارشد مامایی به دلیل زیاد بودن منابع مربوط به این رشته، هنگام خرید کتاب تست مامایی نمی توانند انتخاب درستی انجام دهند و برای خرید منبع مناسب اکثرا دچار سردرگمی و تردید می شوند. هر کدام از این کتاب ها به نوعی خصوصیات بارزی دارند و می توانند راهنمای مفیدی برای داوطلبین و دانشجویان رشته مامایی باشند.

بانک سوالات مامایی زیبا تقی زاده

کتاب بانک سوالات مامایی زیبا تقی زاده شامل 7 فصل مجزا از دروس کارشناسی ارشد است که کلیه تست‌های آزمون های وزارت بهداشت از سال 79 را پوشش داده است. در هر فصل از بانک سوالات درسنامه جامع مامایی زیبا تقی زاده سوالات آزمونهای مامایی در قسمت‌های جداگانه طبقه‌بندی شده است.

پاسخ سوالات به صورت تشریحی بوده و نویسنده در حین پاسخ دهی به سوالات مطالب آموزشی کامل‌تری را ارائه داده است. این کتاب شامل سوالات آزمون استخدامی نیز می باشد. همچنین سوالات برای مطالعه راحت‌تر به‌صورت موضوعی دسته بندی شده‌اند تا یادگیری را برای کاربر ساده‌تر سازند.

کتاب بانک سوالات مامایی دکتر تقی زاده شامل بخش‌های زیر است:

 • بارداری و زایمان
 • بیماری‌های زنان
 • داخلی جراحی
 • بهداشت مادر و کودک
 • جنین شناسی
 • بیماری‌های نوزادان
 • زبان انگلیسی

ارائه درسنامه در کنار تست و پاسخ‌های تشریحی این کتاب را یک کتاب کامل ساخته که می‌تواند تمام نیازهای خواننده را در آزمون‌های مختلف پاسخ دهد. زیرا داوطلب با استفاده از درسنامه آن می‌تواند نکات مهم و کلیدی درس را بفهمد در عین حال نیز با استفاده از تست‌های موجود در این کتاب مهارت تست زنی خود را پرورش دهد. در عین حال با استفاده از پاسخنامه تشریح نکات کلیدی تست‌ها را متوجه شود و از این بخش نیز برای یادگیری نکات ضروری استفاده نماید.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب استخدامی مامایی زیبا تقی زاده می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست مامایی

کتاب تست مامایی هدی تفضلی

کتاب mse مامایی وزارت بهداشت یا همان کتاب تست مامایی هدی تفضلی در دو جلد به چاپ رسیده است. این مجموعه پاسخی مطمئن و جامع به نیاز مبرم علاقه‌مندان به تحصیلات تکمیلی مامایی است که تا قبل از ورود به آزمون‌ های مربوطه، مروری بر آزمون‌ ها سال‌ های قبل داشته و به خودآزمایی بپردازند. هم‌چنین چراغ راهی است برای داوطلبان جدید تا قبل از مطالعه با مرور آزمون‌های گذشته به مطالعه‌ی خویش جهت و هدف ببخشند.

کتاب تست مامایی هدی تفضلی مشتمل بر سؤالات سال‌های گذشته‌ی آزمون سراسری کارشناسی‌ ارشد مامایی وزارت بهداشت می‌باشد. از ویژگی های مهم این کتاب می‌توان به پاسخ‌نامه تشریحی و تحلیلی، مروری بر نکات تکمیلی هر سؤال، طبقه بندی بر اساس دروس، روزآمد بودن سوالات، برنامه‌ی درسی و چگونگی مرور و زدن تست قبل و حین آزمون سراسری اشاره نمود.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب mse مامایی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست مامایی

کتاب TNT مامایی

کتاب TNT مامایی شامل مجموعه سوالات طبقه بندی شده ارشد وزارت بهداشت و استخدامی مامایی است. این کتاب مجموعه‌ای از مطالب تفکیکی بر اساس رفرنس‌های جدید می‌باشد. تمامی سوالات دارای نکات کلیدی و پاسخنامه تشریحی‌اند.

 • بخش 1: بارداری و زایمان
 • بخش 2: عوارض داخلی – جراحی
 • بخش 3: جنین شناسی
 • بخش 4: نوزادان
 • بخش 5: بیماری های زنان و ناباروری
برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب TNT مامایی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست مامایی

کتاب گنج آزمون مامایی

کتاب گنج آزمون مامایی گلبان کتابی است که برای آزمون کارشناسی ارشد، مشاوره در مامایی و آزمون استخدامی مامایی تألیف شده است. این کتاب شامل بیش از 10 هزار تست است که تست های ادوار گذشته و تست های تالیفی که توسط دکتر بهرام قاضی جهانی طراحی شده است را شامل می شود. محتوای کتاب گنج آزمون مامایی به تفکیک منابع و بر اساس سرفصل های امتحانی نگارش شده است.

 

متاسفانه کتاب گنج آزمون فاقد پاسخنامه تشریحی و تنها دارای پاسخنامه کلیدی است. تمام سوالات درسنامه هفت جلدی گلبان به انضمام تعدادی تست تالیفی دیگر است که بر اساس جدیدترین منابع در این کتاب نگارش شده‌اند. این کتاب شامل تست باداری و زایمان، بیماریهای زنان، بیماریهای داخلی جراحی، بیماری های نوزادان، جنین شناسی، مباحث بهداشت زبان انگلیسی و مباحث برگزیده روانپزشکی است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب گنج آزمون مامایی گلبان می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست مامایی

کتاب مجموعه سوالات ارشد و دکتری مامایی

کتاب مجموعه سوالات کنکور مامایی کتابخانه فرهنگ شامل سوالات آزمون کارشناسی ارشد و دکترا وزارت بهداشت از سال 90 تاکنون با پاسخ کلیدی است. سوالات آزمون ارشد شامل دروس: بارداری و زایمان و بیماری های زنان, جنین شناسی, نوزادان و مراقبت های مربوطه, بهداشت تغذیه مادر و کودک و تنظیم خانواده, بیماری های داخلی وجراحی مربوط به مامایی, زبان عمومی و آزمون دکتری شامل دروس: بهداشت باروری, بارداری و زایمان, بیماریهای زنان و سرطان های شایع می باشد.

از ویژگی های بارز این کتاب می‌توان به 8 سال آزمون کارشناسی ارشد و دکتری مامایی، پاسخنامه کلیدی سوالات و استفاده از بروزترین منابع کنکور کارشناسی ارشد مامایی اشاره نمود.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب مجموعه سوالات ارشد و دکتری مامایی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
کتاب تست مامایی
سایر کتاب‌های تست مامایی
کتاب TNT جنین شناسی

TNT جنین شناسی

99,000 تومان
کتاب TNT مامایی

TNT مامایی

336,750 تومان
امتحان یار بیماری های نوزادان

امتحان یار بیماری های نوزادان

204,000 تومان
کتاب تست مامایی هدی تفضلی

MSE ارشد مامایی

270,000 تومان
گنج آزمون مامایی گلبان

گنج آزمون مامایی

595,000 تومان

بانک سوالات بهداشت باروری

176,000 تومان
کتاب iqb مامایی

iqb مامایی

به زودی
کتاب تست IQB بارداری و زایمان

IQB بارداری و زایمان

179,100 تومان
بانک سوالات مامایی مهرداد صلاحی

بانک سوالات مامایی مهرداد صلاحی

256,000 تومان
کتاب تست مامایی فرهنگ

مجموعه سوالات مامایی

204,000 تومان
کتاب 5000 نکته کنکور مامایی

5000 نکته کنکور مامایی

307,700 تومان
دیدگاه کاربران
3 دیدگاه
 • مدیر کتاب روز ۲۴ تیر ۱۴۰۱ / ۱۴:۲۹

  سلام وقت بخیر. نه متاسفانه این کتاب چند ساله آپدیت نشده

 • مبینا فرجی ۱۰ تیر ۱۴۰۰ / ۲۰:۰۴

  کتاب تست دکتر تقی زاده واقعا عالی بود فقط کاش سوالات جدید هم بهش اضافه میشد

 • الهه عسگری ۲۸ بهمن ۱۳۹۹ / ۲۱:۰۵

  کتاب دکتر صلاحی چاپ جدیدش هنور نیومده؟من خیلی وقته منتظرم

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *