سبد خرید
0
No products in the cart.
حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

Generic selectors
Exact matches only
Search in title
Search in content
Post Type Selectors

قوانین و مقررات

قوانین و مقررات ثبت سفارش در بانک کتاب روز

1- پردازش و بررسی تمامی سفارشات ثبت شده از فردای روز ثبت سفارش انجام می‌گردد و در صورت عدم مشکل و با توجه به نحوه حمل و نقل انتخاب شده از سوی مشتری، بسته ارسال خواهد شد.

2- آدرس پستی و شماره تماس بایستی دقیق و کامل درج گردد (نام خیابان، کوچه، پلاک، واحد و…) در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است. همچنین هزینه ارسال مجدد بسته به عهده خریدار می‌باشد.

3- گارانتی تعویض کتاب بابت مشکلات چاپ (سفید بودن صفحات، کم بودن صفحات، معکوس بودن صفحات) از زمان تحویل به مشتری تا حداکثر یک هفته بعد از آن پذیرفته خواهد شد.

4- به علت تعداد زیاد عناوین روی سایت ممکن است بعضی از کتاب‌های فعال روی سایت در انبار موجود نباشد. در این صورت پس از ثبت سفارش به خریدار اطلاع رسانی خواهد شد.

5- زمان تحویل کتاب و مسئولیت کلیه مرسوله‌های پستی پس از تحویل به اداره پست بر عهده آن اداره می‌باشد. و این فروشگاه جهت پیگیری مرسوله موظف است کد مرسوله پستی را به خریدار تحویل دهد.

6- قیمت کتاب‌ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می‌کنیم و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می‌گردد.

7- اطلاعات مشتریان (آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر می‌باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت. لذا توصیه می‌شود شماره تلفنی که پاسخگوی آن هستید ثبت شود.

شروع گفتگو
سلام! لطفا سوال و یا درخواست خود را برای ما بفرستید. در اولین فرصت پاسخگوی شما هستیم