حساب کاربری

لطفا از حروف a-z,A-Z,0-9 استفاده نمایید - حداقل 5 کاراکتر

حداقل 8 کاراکتر

قوانین و مقررات

[vc_row][vc_column][vc_column_text]قوانین و مقررات قوانین و مقررات ثبت سفارش در بانک کتاب روز

۱- تمامی کتب ارائه شده پس از انجام مراتب سفارش و اتمام مراحل پرداخت پیگیری می شوند.

۲- کلیه کتاب ها بصورت نو عرضه می گردد و هیچ گونه کتاب دست دوم عرضه نمی شود

۳- همه کتاب های فعال روی سایت لزوما موجود نمی باشد و ممکن است پس از ثبت سفارش و پیگیری، کتاب چاپ تمام بوده باشد.(در صورت عدم موجودی کتاب با شما تماس گرفته می شود و در صورت رضایت کتاب با تاخیر به دست شما خواهد رسید)

۴- تمامی سفارشات از فردای روز ثبت سفارش اقدام می گردد و ظرف مدت ۱ تا ۲ روز کاری تهیه و سپس بسته به نحوه ارسال انتخاب شده از سوی مشتری فرستاده می شود. در صورتی که برای تهیه کتاب عجله دارید می توانید با تلفن های ما تماس بگیرید.

۵- مسئولیت کلیه مرسوله های پستی پس از تحویل به پست بر عهده آن اداره می باشد زیرا کلیه بسته های پستی بیمه هستند و پس از آن ما می توانیم کد رهگیری پست را در اختیار مشتریان قرار دهیم.

۶- قیمت کتاب ها را برحسب نرخ اعلام شده توسط ناشر (قیمت پشت جلد) بروزرسانی می کنیم و در صورت کاهش یا افزایش قیمت مراتب متعاقبا به مشتری اعلام می گردد.

۷- اطلاعات مشتریان ( آدرس، شماره تلفن و…) صرفا در راستای ارائه خدمات هرچه بهتر می باشد و به هیچ عنوان در اختیار شخص سوم قرار نخواهد گرفت.

۸- کد پستی بایستی دقیق و کامل درج گردد و در صورت اشتباه بودن مسئولیت آن بر عهده مشتری است و ارسال دوباره شامل پرداخت مجدد هزینه ارسال می باشد.[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row]

X