جنین شناسی لانگمن بهترین ترجمه فارسی

کتاب جنین شناسی لانگمن 2019 بهترین ترجمه فارسی

کتاب جنین شناسی لانگمن به عنوان پر استفاده ترین رفرنس در تدریس جنین شناسی در دانشگاه‌های علوم پزشکی داخل ایران و خارج از ایران مورد استفاده قرار می‌گیرد. که همین امر دلیلی بر اعتبار این کتاب است. جنین لانگمن روش منحصر به فرد خود مبنی بر ترکیب متن مفصل و کارآمد با تصاویر بالینی و دیاگرام‌های عالی را حفظ کرده است و با استفاده از مثال‌های بالینی متعدد منتج از اختلالات روندهای تکامل، بر مفاهیم پایه جنین شناسی تأکید می‌نماید.

جنین شناسی لانگمن علاوه بر توصیف وقایع طبیعی هر فصل حاوی بخشی به نام ارتباط بالینی می‌باشد. این بخش جهت شرح ارتباط بالینی جنین شناسی و اهمیت درک وقایع تکاملی کلیدی، به عنوان اولین قدم برای ارتقاء بهداشت و سلامت نوزادان، طراحی شده است.

بهترین ترجمه کتاب جنین شناسی لانگمن

بهترین ترجمه کتاب جنین شناسی لانگمن برای اساتید و دانشجویان علوم پزشکی و زیستی بسیار حائز اهمیت است چراکه بدون شک کامل ترین مرجع تلقی می‌شود و کتابی کاملا شناخته شده است و نیازهای اساسی بسیاری از دانشجویان رشته های علوم پایه و مامایی را برطرف می‌کند.

تعدد زیاد ترجمه کتاب جنین لانگمن در بازار سبب شده است تا انتخاب و خرید آن همواره برای دانشجویان دشوار باشد. این ترجمه ها اکثرا توسط اساتید برجسته و بنام این حوزه نگاشته شده است و هرکدام دارای نقاط قوت و ضعف است.

در ادامه به معرفی ترجمه های فارسی کتاب جنین شناسی پزشکی می‌پردازیم. برای مشاهده مشخصات و همچنین خرید کتاب جنین شناسی لانگمن ترجمه فارسی می‌توانید با مراجعه به لینک های زیر به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

جنین شناسی لانگمن حسن زاده

کتاب جنین شناسی لانگمن دکتر حسن زاده ترجمه فارسی از ویراست چهاردهم کتاب langman Medical Embriology است. این کتاب روش منحصر به فرد خود مبنی بر ترکیب متن مفصل و کارآمد با تصاویر بالینی و دیاگرام‌های عالی را حفظ کرده است و با استفاده از مثال‌های بالینی متعدد منتج از اختلالات روندهای تکامل، بر مفاهیم پایه جنین شناسی تأکید می‌نماید.

کتاب جنین شناسی حسن زاده شامل دو بخش می‌شود. در بخش اول مراحل ابتدایی تکامل از گامتوژنز تا دوره رویانی بحث شده است، در این بخش فصولی درباره تکامل جفت و جنین و تشخیص پیش از تولد نقایص تولد گنجانده شده است. بخش دوم این اثر روندهای بنیادی امبریوژنز را برای هر سیستم توصیف می‌کند.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب جنین شناسی پزشکی لانگمن ترجمه حسن زاده می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
لانگمن حسن زاده

جنین شناسی لانگمن دکتر شیرازی

کتاب جنین شناسی لانگمن دکتر رضا شیرازی ترجمه فارسی از ویراست چهاردهم کتاب جنین لانگمن است. در این کتاب دانشجو در ابتدا با مراحل اولیه ی تکوین و نحوه تشکیل رویان و جفت آشنا می‌شود، سپس درفصول بعدی کتاب مراحل تکامل و تکوین هر یک از دستگاه‌های بدن از محورهای اسکلتی گرفته تا قلب و عضلات به‌صورت مجزا بررسی می‌شوند.

یکی از ویژگی‌های بسیار مهم کتاب جنین شناسی لانگمن سوالاتی است که در انتهای هر فصل وجود دارد. در یادگیری علم جنین شناسی تصاویر از اهمیت زیادی برخودارند. در کتاب جنین شناسی لانگمن دکتر شیرازی تصاویری واضح و مناسب برای آموزش دانشجو به کار برده شده‌اند. این تصاویر می‌تواند باعث این موضوع شود که موارد بالینی بهتر و واضح‌تر آموزش داده شوند.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب جنین شناسی لانگمن دکتر رضا شیرازی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
لانگمن شیرازی
سایر کتاب‌های جنین شناسی
کتاب DRS علوم پایه پزشکی بافت شناسی

DRS علوم پایه پزشکی بافت شناسی

62,910 تومان
کتاب DRS علوم پایه پزشکی جنین شناسی

DRS علوم پایه پزشکی جنین شناسی

71,010 تومان
کتاب TNT جنین شناسی

TNT جنین شناسی

63,200 تومان
کتاب جنین شناسی لانگمن زبان اصلی

جنین شناسی لانگمن Langman’s Medical Embryology

330,000 تومان
ETC جنین شناسی

ETC جنین شناسی

تماس بگیرید
امتحان یار جنین شناسی لانگمن

امتحان یار جنین شناسی لانگمن

144,000 تومان
ترجمه فارسی کتاب جنین شناسی لانگمن 2019

جنین شناسی لانگمن دکتر قاضی جهانی

238,500 تومان
جنین شناسی لانگمن غفاری نوین

جنین شناسی لانگمن غفاری نوین

364,500 تومان
کتاب ABS جنین شناسی

ABS جنین شناسی دکتر رمزی

152,000 تومان
کتاب بانک آزمون تحلیلی جنین شناسی AQS

بانک آزمون تحلیلی جنین شناسی AQS

237,150 تومان
کتاب جنین شناسی مور  انسان در حال تکوین

جنین شناسی مور با رویکرد بالینی

192,000 تومان
کتاب iqb جنین شناسی

iqb جنین شناسی

تماس بگیرید
کتاب جنین شناسی مسلم بهادری

رویان شناسی لانگمن مسلم بهادری

170,000 تومان
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *