بهترین کتاب اطلاعات عمومی استخدامی

بهترین کتاب اطلاعات عمومی استخدامی

در این مقاله به معرفی بهترین کتاب اطلاعات عمومی برای شرکت در آزمون استخدامی می‌پردازیم. چراکه حدود 30 درصد از سوالات آزمون‌های استخدامی ارگان‌های دولتی و خصوصی را منابع عمومی و تست هوش تشکیل می‌دهد.

دروس عمومی آزمون استخدامی شامل ادبیات، معارف اسلامی، زبان انگلیسی، مهارت‌های هفتگانه ICDL، ریاضیات و آمار، اطلاعات عمومی و دانش اجتماعی، هوش، ایام و روزهای شمسی و قمری، آزمون قانون اساسی، سیاسی و اجتماعی، تاریخ ایران و جهان و… است. به همین جهت آشنایی با نمونه سوالات استخدامی اطلاعات عمومی یکی از واجبات است.

بهترین کتاب استخدامی اطلاعات عمومی

تمام نمونه سوالات استخدامی اطلاعات عمومی که در قالب کتاب عرضه شده‌اند به صورت تالیفی هستند چراکه سوالات آزمون استخدامی در دسترس عموم قرار نمی‌گیرند. این کتاب‌ها حداکثر سوالات استخدامی را پوشش می‌دهند و کمک زیادی به داوطلبین می‌کند.

یکی از مزایای این کتاب‌ها داشتن پاسخ تشریحی است که می‌توان از آن‌ها برای تست زنی و حتی یادگیری برخی مطالب استفاده کرد. در ادامه به چند نمونه از بهترین کتاب های استخدامی اطلاعات عمومی اشاره می‌کنیم.

کتاب اطلاعات عمومی برای آزمون استخدامی لاچین جعفری

کتاب اطلاعات عمومی برای آزمون استخدامی تالیف لاچین جعفری دودران و معصومه صادقی نشر آراه از مجموعه کتاب‌های موفقیت در آزمون‌های استخدامی است که براساس سر فصل‌های اعلام شده از سازمان سنجش و آموزش کشور تالیف گردیده است. این کتاب شامل خلاصه مباحث و شرح درس، معرفی نکات برتر، سؤالات تألیفی و سؤالات ادوار گذشته استخدامی می­باشد که در کلیه آزمون‌های ویژه استخدامی (دولتی-خصوصی) و بانک قابل استفاده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب استخدامی اطلاعات عمومی لاچین جعفری نشر آراه می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی

مرجع کامل آزمون استخدامی اطلاعات عمومی

مرجع کامل آزمون استخدامی اطلاعات عمومی شامل سوالات آزمون استخدامی اطلاعات عمومی با پاسخ‌های تشریحی می‌باشد. سوالات کتاب مربوط به آزمون‌های استخدامی دوره‌های گذشته و نمونه سوالات تالیفی استاندارد می‌باشد که بر اساس منابع جدید آزمون‌های استخدامی ادارات، بانک‌ها، سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها، وزارت بهداشت، تامین اجتماعی و بیمارستان‌های دولتی و خصوصی گردآوری و تالیف شده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب مرجع کامل آزمون استخدامی اطلاعات عمومی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی

درسنامه و بانک سوالات اطلاعات عمومی

کتاب استخدامی اطلاعات عمومی آسیه اسمعیلی شامل خلاصه دروس به همراه بانک سوالات استخدامی و اطلاعات عمومی است که سوالات آن به صورت تشریحی پاسخ داده شده‌اند. بیشتر کتاب های استخدامی اطلاعات عمومی که در بازار موجود هستند فاقد درسنامه‌اند. بنابراین اگر احتیاج به مطالعه درسنامه برای پاسخگویی به تست های اطلاعات عمومی استخدامی دارید، این کتاب بهترین گزینه برای شما است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب استخدامی اطلاعات عمومی آسیه اسمعیلی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی

کتاب اطلاعات عمومی نسترن رنجبر

کتاب اطلاعات عمومی نسترن رنجبر شامل مجموعه سوالات آزمون‌های گذشته اطلاعات عمومی ویژه داوطلبان آزمون‌های استخدامی، مقطع کارشناسی و کارشناسی ارشد مطابق با آخرین تغییرات آزمون‌های استخدامی کشور می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب اطلاعات عمومی نسترن رنجبر می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
اطلاعات عمومی
خرید کتاب استخدامی پرستاری
مشاهده همه
خرید کتاب استخدامی مامایی
مشاهده همه
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *