کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2022

بهترین ترجمه ایمونولوژی ابوالعباس

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2022 cellular and molecular immunology abbas رفرنس اصلی ایمنی شناسی علوم پایه پزشکی و منبع اصلی آزمون ارشد و دکتری سلولی مولکولی و ژنتیک می‌باشد. در این کتاب از تصاویر رنگی و متنی ساده و روان برای ارائه مطالب استفاده شده است.

ویرایش جدید کتاب ایمنی شناسی ابوالعباس مانند ویرایش‌های قبل از زبانی سلیس و روان برخوردار است، با این تفاوت که تمامی نکات طبق جدیدترین دستاوردها بروزرسانی شده است. این کتاب قابل استفاده برای تمامی دانشجویان مقطع ارشد و دکترای پزشکی، داروسازی، کلیه رشته‌های پیراپزشکی، دامپزشکی و زیست شناسی است.

بهترین ترجمه کتاب ایمونولوژی ابوالعباس

بهترین ترجمه ایمونولوژی ابوالعباس برای اساتید و دانشجویان علوم پزشکی بسیار حائز اهمیت است چراکه بدون شک کامل ترین مرجع تلقی می‌شود و کتابی کاملا شناخته شده است و نیازهای اساسی بسیاری از دانشجویان را برطرف می‌کند.

این کتاب از دروس پایه و اساسی در بسیاری از رشته‌های تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکتری قرار گرفته است. در ادامه به معرفی ترجمه‌های فارسی کتاب ایمنی شناسی ابوالعباس می‌پردازیم. برای مشاهده مشخصات و همچنین خرید ترجمه فارسی کتاب می‌توانید با مراجعه به لینک های زیر در سایت سنجش نوین به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان شامل اصلاحات قابل توجهی می باشد، بطوری که علاوه بر سبک واضح و روشن هماننده ویراست های قبلی، دستاوردهای جدید علمی به آن اضافه شده است و تمامی فصول کتاب به روزرسانی گردیده بدون آن که بر حجم کتاب افزوده شده باشد.

به نظر مولف رویکرد ایمونولوژی مدرن تمایل به حرکت فراسوی اصول پایه مکانیسم های پاسخ های ایمنی است به طور که بتوان این اصول را به صورت کاربردی برای فهیم بیماری های انسان و درمان های جدید مورد استفاده قرار داد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ایمونولوژی ابوالعباس

ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباس امیر زرگر

در ویرایش جدید کتاب ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباس با توجه به پیشرفت‌های شگرفی که در زمینه بیولوژی مولکولی و ژنتیک صورت گرفته، بعضی از فصول مورد بازبینی مجدد و ویرایش قرار گرفته است. در این ویرایش همچنین توجه ویژه‌ای به ارتباط بالینی ایمونولوژی شده است و بر چگونگی عملکرد درمان‌های جدید و نقاط قوت و ضعف آن‌ها تاکید شده است.

مفاهیم پایه‌ای در هر جایی که کشف جدیدی اتفاق افتاده است، به روزرسانی شده است. برخی مثال‌های این پیشرفت پایه‌ای شامل دیدگاه‌های اخیر در مورد سلول‌های لنفوئیدی ذاتی، بیولوژی فعالسازی، نقش سلول‌های T کمک کننده‌ی فولیکولار در پاسخ‌های آنتی‌بادی در مراکز زایا یا لنفوسیت‌های خاطره جدیدا کشف شده و نقش‌های حفاظت کننده و پاتوژنیک سلول‌های موثر T می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ایمونولوژی ابوالعباس امیر زرگر می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ایمونولوژی ابوالعباس
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *