کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2022

بهترین ترجمه ایمونولوژی ابوالعباس

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس 2022 cellular and molecular immunology abbas رفرنس اصلی ایمنی شناسی علوم پایه پزشکی و منبع اصلی آزمون ارشد و دکتری سلولی مولکولی و ژنتیک می‌باشد. در این کتاب از تصاویر رنگی و متنی ساده و روان برای ارائه مطالب استفاده شده است.

ویرایش جدید کتاب ایمنی شناسی ابوالعباس مانند ویرایش‌های قبل از زبانی سلیس و روان برخوردار است، با این تفاوت که تمامی نکات طبق جدیدترین دستاوردها بروزرسانی شده است. این کتاب قابل استفاده برای تمامی دانشجویان مقطع ارشد و دکترای پزشکی، داروسازی، کلیه رشته‌های پیراپزشکی، دامپزشکی و زیست شناسی است.

بهترین ترجمه کتاب ایمونولوژی ابوالعباس

بهترین ترجمه ایمونولوژی ابوالعباس برای اساتید و دانشجویان علوم پزشکی بسیار حائز اهمیت است چراکه بدون شک کامل ترین مرجع تلقی می‌شود و کتابی کاملا شناخته شده است و نیازهای اساسی بسیاری از دانشجویان را برطرف می‌کند.

این کتاب از دروس پایه و اساسی در بسیاری از رشته‌های تحصیلی در مقاطع تحصیلات تکمیلی، کارشناسی ارشد و دکتری قرار گرفته است. در ادامه به معرفی ترجمه‌های فارسی کتاب ایمنی شناسی ابوالعباس می‌پردازیم. برای مشاهده مشخصات و همچنین خرید ترجمه فارسی کتاب می‌توانید با مراجعه به لینک های زیر در سایت سنجش نوین به صورت آنلاین سفارش خود را ثبت کنید.

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان شامل اصلاحات قابل توجهی می باشد، بطوری که علاوه بر سبک واضح و روشن هماننده ویراست های قبلی، دستاوردهای جدید علمی به آن اضافه شده است و تمامی فصول کتاب به روزرسانی گردیده بدون آن که بر حجم کتاب افزوده شده باشد.

به نظر مولف رویکرد ایمونولوژی مدرن تمایل به حرکت فراسوی اصول پایه مکانیسم های پاسخ های ایمنی است به طور که بتوان این اصول را به صورت کاربردی برای فهیم بیماری های انسان و درمان های جدید مورد استفاده قرار داد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه ماهرو میراحمدیان می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ایمونولوژی ابوالعباس

ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباس امیر زرگر

در ویرایش جدید کتاب ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباس با توجه به پیشرفت‌های شگرفی که در زمینه بیولوژی مولکولی و ژنتیک صورت گرفته، بعضی از فصول مورد بازبینی مجدد و ویرایش قرار گرفته است. در این ویرایش همچنین توجه ویژه‌ای به ارتباط بالینی ایمونولوژی شده است و بر چگونگی عملکرد درمان‌های جدید و نقاط قوت و ضعف آن‌ها تاکید شده است.

مفاهیم پایه‌ای در هر جایی که کشف جدیدی اتفاق افتاده است، به روزرسانی شده است. برخی مثال‌های این پیشرفت پایه‌ای شامل دیدگاه‌های اخیر در مورد سلول‌های لنفوئیدی ذاتی، بیولوژی فعالسازی، نقش سلول‌های T کمک کننده‌ی فولیکولار در پاسخ‌های آنتی‌بادی در مراکز زایا یا لنفوسیت‌های خاطره جدیدا کشف شده و نقش‌های حفاظت کننده و پاتوژنیک سلول‌های موثر T می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ایمونولوژی ابوالعباس امیر زرگر می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ایمونولوژی ابوالعباس

ایمونولوژی سلولی مولکولی ابوالعباس دکتر کیهانی

کتاب ایمونولوژی ابوالعباس ترجمه دکتر کیهانی ویرایش دهم از Cellular and Molecular Immunology است. این کتاب بطور ویژه مورد بازنگری قرار گرفته است به این منظورکه با پیشرفت های علمی هماهنگ باشد. در عین حال نیز تلاش شده است تا مشخصه‌های قبلی کتاب حفظ شوند. در افزودن مطالب به کتاب به حجم کتاب توجه ویژه‌ای شده است. به‌عبارتی سعی شده است تا مطالب افزوده شده مفهومی باشد تا حجم زیای به کتاب اضافه نشود. بخش‌های زیادی از این کتاب نیز برای سلیس‌تر شدن زبان و مفاهیم آن بازنویسی شده است.

بخش‌هایی مانند سلول‌های لنفوئیدی ذاتی، فرآیند فعال سازی انفلامازوم، نقش سلول T کمکی فولیکولی در پاسخ های آنتی بادی در مراکز زایا، زیرگروه های لنفوسیت خاطره که به تازگی توصیف شده اند، و نقش های حفاظتی و بیماری زای سلول T اجزایی از مطالبی هستند که به این کتاب افزوده شده‌اند.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ایمونولوژی ابوالعباس دکتر کیهانی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ایمونولوژی ابوالعباس
سایر کتاب‌های ایمنی شناسی
Introductory Immunology: Basic Concepts for Interdisciplinary Applications

Introductory Immunology ایمونولوژی مقدماتی

220,000 تومان
کتاب Immunology of Recurrent Pregnancy Loss and Implantation Failure

Immunology of Recurrent Pregnancy Loss and Implantation Failure

520,000 تومان
Reproductive Immunology ایمونولوژی تولید مثل

Reproductive Immunology ایمونولوژی تولید مثل

520,000 تومان
ایمونولوژی هنری دیویدسون 2022 موسوی

ایمونولوژی هنری دیویدسون 2022 موسوی

288,000 تومان
نانو کانسر

نانو کانسر

به زودی
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *