کتاب استخدامی بهداشت عمومی

بهترین کتاب استخدامی بهداشت عمومی

در این مقاله به معرفی بهترین کتاب استخدامی بهداشت عمومی می‌پردازیم. رشته بهداشت عمومی شاخه اساسی از علوم بهداشتی است که هرساله زیر نظر وزارت بهداشت، درمان و آموزش کشور ارائه می‌شود. این رشته در مقاطع کاردانی، کارشناسی پیوسته و ناپیوسته از دانشگاه‌های علوم پزشکی سراسر کشور پذیرش می شود.

دانشجویان و دانش آموختگان این رشته، وظیفه حفاظت سلامت و بهداشت را در کل جامعه بر عهده دارند؛ به عبارتی رشته بهداشت عمومی بیانگر مجموعه‌ اقداماتی است که برای ارتقا وضعیت سلامت جامعه انجام می‌گیرد و کسانی که در این رشته به تحصیل می پردازند، سلامت افراد جامعه را تضمین می‌نمایند و متعهد می‌شوند از بروز هر گونه اتفاقی که منجر به تهدید سلامت آن ها یا خدشه وارد کردن به بهداشت جمعی می‌شود، پیشگیری به عمل آورند.

کتاب بهداشت عمومی خالد رحمانی

کتاب بهداشت عمومی خالد رحمانی به همراه کتاب 5000 تست خالد رحمانی قابل استفاده برای شرکت در آزمون های کاردانی به کارشناسی و کارشناسی ارشد بهداشت عمومی و همچنین یک منبع خوب برای سایر رشته‌های کارشناسی ارشد مانند بهداشت محیط، آموزش و ارتقای سلامت، مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی، حشره شناسی، اقتصاد بهداشت، آمار زیستی، اپیدمیولوژی و… می‌باشد. این کتاب در راستای پاسخ به نیاز داوطلبان علاقه‌مند به تحصیل در مقاطع بالای گروه پزشکی گردآوری و تالیف شده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بهداشت عمومی خالد رحمانی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
بهداشت عمومی
برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب بهداشت عمومی خالد رحمانی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
تست بهداشت عمومی

کتاب ERS بهداشت عمومی

کتاب ERS بهداشت عمومی دکتر خدادوست شامل 3500 تست طبقه بندی شده آزمون‌های ارشد می‌باشد. این کتاب همراه با پاسخ های تشریحی و نکات تکمیلی بوده و منطبق ا رفرنس‌های رسمی اعلام شده وزارت بهداشت می باشد. ویرایش اول کتاب حاضر با عنوان بانک آزمون طبقه بندی شده کارشناسی ارشد بهداشت عمومی تالیف دکتر محمود خدادوست با توجه به محتوا و نوع ارائه‌ی مطالب و طبقه‌بندی سؤالات، خیلی زود مورد توجه مخاطبان قرار گرفت. حال ویرایش جدید این کتاب با نام جدید مرور آزمون ارشد و استخدامی بهداشت عمومی ERS به چاپ رسیده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب ERS بهداشت عمومی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
ERS بهداشت عمومی

کتاب استخدامی بهداشت دکتر تقوی

کتاب استخدامی بهداشت دکتر جواد تقوی سوره برق، ویژه نامه‌ی تخصصی شب امتحان و شامل خلاصه مباحث و شرح درس، معرفی نکات برتر، سوالات تألیفی و سوالات ادوار گذشته استخدامی می­ باشد. این کتاب همانند یک بسته کامل آموزشی نیاز به دسترسی مطالب مهم منابع و نکات برتر و آزمون های ادوار گذشته را همراه با پاسخ نامه کلیدی و تشریحی هموار نموده است.

ایت کتاب شامل مباحث مدیریت خدمات بهداشتی و درمانی؛ اصول تغذیه و بهداشت مواد غذایی؛ مصون سازی؛ میکروبیولوژی عمومی؛ مبانی اپیدمیولوژی و اپیدمیولوژی بیماری‌های شایع؛ جمعیت شناسی و تنظیم خانواده؛ بهداشت محیط می‌باشد.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب استخدامی بهداشت دکتر تقوی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
استخدامی بهداشت

مرجع کامل آزمون‌ استخدامی بهداشت عمومی

کتاب مرجع کامل آزمون‌ های استخدامی بهداشت عمومی شامل سوالات آزمون استخدامی بهداشت عمومی با پاسخ‌های تشریحی می‌باشد. سوالات کتاب مربوط به آزمون‌های استخدامی دوره‌های گذشته و نمونه سوالات تالیفی استاندارد می‌باشد که بر اساس منابع جدید آزمون‌های استخدامی ادارات، سازمان‌ها، شرکت‌ها، نهادها، وزارت بهداشت، تامین اجتماعی و بیمارستان‌های دولتی و خصوصی گردآوری و تالیف شده است.

برای مشاهده اطلاعات کامل‌تر و خرید کتاب مرجع کامل آزمون‌ استخدامی بهداشت عمومی می‌توانید به لینک زیر مراجعه کنید.
استخدامی بهداشت
ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *